Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden androidos telefon...

Minden androidos telefon belassul egy idő után?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a jelenlegi telefonom,és 2 telefonra esett a választásom. Az egyik a samsung galaxy s21,a másik az iphone 12 mini. Ezek ugyanannyiba kerülnének havonta,ennél többet már nem akarok fizetni érte. Az összes telefonom eddig androidos volt,és az összessel azt tapasztaltam hogy az elején tök gyors volt,majd kb 1 év múlva rohamosan elkezdett lassulni,befagyni,bár az összes középkategóriás volt.Most elhatároztam hogy veszek egy csúcskategóriásat,és minimum 3 évig szeretném hogy ugyanolyan gyors legyen,ne legyenek fagyások,laggok. Kipróbáltam egy iphone 6-ot,és azt tapasztalam hogy a korához képest még mindig sokkal gördülékenyebb a használata,mint egy 2-3 éves középkategóriás androidos telefonnak. Minden az iphone mellett szól,kivéve a kijelző mérete. Félek hogy kicsi lenne,mert sokat nézek videókat telefonon,és sokat is böngészek.Egyszer volt az iphone 12 mini a kezemben,és akkor nem tűnt kicsinek,tökéletesen tudtam 1 kézzel kezelni,de félek hogy hosszútávon kicsi lenne.A samsung mellett egyedül a mérete szól,mert nekem az pont tökéletes(ekkora a jelenlegi telefonom is),és a 120hz. De elvileg iphone-on nem veszi észre az ember a 120hz hiáynát,mert gördülékeny a használata a jó optimalizáltság miatt.Akinek van csúcskategóriás samsung telefonja,ő mit tapasztalt kb 1 év után?Mennyire lassult be?

2021. nov. 26. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Huawei Mate 40 Pro-m van, nemrég a kezembe vettem egy iPhone X-et (Az "alap X-et, nem pro, vagy max vagy akármi)


Hát, én érezhetően lassabbnak találtam.


nálam a korábbi középkategóriás Huawei-ek sem lassultak be érezhetően. Egyébként ha telepakolod minden marhasággal, és belassul, végső esetben egy gyári visszaállítás csodákra képes!


Az iPhone-t NE a középkategóriához hasonlítsd, hanem a vele egyidőben kiadott felső kategóriához.


Pl. az iPhone 6-ot és 6S-t, a Galaxy Note 4-hez.

2021. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 1 éve használom az S20-am, ugyan olyan gyors, mint újkorában.
2021. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
minden telefon belassul, nem csak az androidos.
2021. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én Android telefonom 1,5 éves és nem lassult be.igaz nem is töltök le mindenféle játékot .stb,csak a tényleg szükséges appok vannak rajta .
2021. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Az iPhone az örök ☝️

Az iPhone sose lassul be, mert oly tökéletes az iOS rendszer, hogy a belassulást már nem tudták beleprogramozni. Egyszerűen csodálatos érzés, látvány amikor bekapcsolod a telefont és az Apple logó után betöltött az iPhone, és rögtön használható is, és nem lesznek az elején akadozások, mint egy Android-os telefonok esetében.

Ajánlom neked is az iPhone 13 Pro Max 1Tb készülék megvásárlását! Hiszen megjavítja az idegrendszeredet, nem fog felidegesíteni a telefon, a lassúsággal, akadozással, fagyásokkal netán újraindulásokkal. Ha nyugodt vérkeringést szeretnél, egyszerűen csak iOS rendszer-en mükődő telefont kell megvásárolnod ahhoz. Bármennyire is csábító a Huawei 100387Mp-es kamerája f0/00000.1 fps-el, az iPhone nyomába sose ér fel.😉👍

2021. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldömteni hogy az utolsó ironizál, vagy komolyan beszél😂😂
2021. nov. 26. 14:19
 7/17 anonim válasza:

Gyári beállítások visszaállításával sem áll helyre? Utána is lassú marad?

Nekem az a tapasztalatom hogy érdemes kb fél vagy 1 évente visszaállítani, és mindent törölni - így újra gyors lesz..

2021. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1 év alatt egyik sem, sőt még 2 év alatt sem.

Ha 3. évét tölti akkor túl kell már adni rajta, legyen rajta bármilyen OS.

Máskülönben nem fogja nyújtani a csúcstelefon élményt.

Ilyen szempontból iPhone sokkal jobb.

Bár a 12 Mini és az S21 hol egy kategória?

Sehol... inkább a sima 12 az ami hasonló, de az S21 egy sokkal jobban felszerelt telefon, ha nem számít a méret én azt venném.

De ha belefér egyértelműen az iPhone 12 Pro a legjobb választás.

2021. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
2,5 éves S10+-om van, egyáltalán nincs belassulva. De van 3-4 éves Samsung is nálunk, azok is csak minimálisan lassultak be. Ésszel kell használni, nem kell telepakolni sok felesleges dologgal, meg frissítgetni állandóan és sokáig használható lesz.
2021. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

#9.Tervezett elavulással nem lehet mit kezdeni, másrészt ha fokozatosan történik meg fel sem tűnik a usernek a dolog.

Akkor szembetűnő ha az ember megfog egy aktuális csúcs vagy középkategóriás telefont, igen lehet gyors egy 3-4 éves telefon is, de relatívan a többi hasonló korú telefonhoz képest.

Bármennyire is kíméli az ember, az informatikai eszközök hozzátávú használatra nem fogják nyújtani ugyan azt a felhasználói élményt.(bár ez sok mindenre igaz, kapitalizmus velejárója)

2021. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!