Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy a mostani csúcskateg...

Igaz hogy a mostani csúcskategóriás Androidos telefonok nem fognak belassulni LEGALÁBB 3 éven belül?

Figyelt kérdés
Át akarok térni iPhone-ról androidra de attól félek megtörténik ami régen is megtörtént velem... Belassul az Android :/ Kb. 5 éve hagytam ott az androidos készülékeket ezek miatt. Most vennék egy Galaxy S7 edge-t vagy valami hasonló jó telefont. (+Ha tudtok milyeneket ajánlotok?)

2016. aug. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Az s7edget nem ajanlom mert nem lehet ra tokot szerezni. En az s7et a mi5 prot, p9et ajanlom
2016. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MZ.per.X ***** válasza:

Ez a "belassul az android" kb ezer éves Urban Legend.


Az elmúlt években az Androidos telefonok teljesítménye hatalmasat nőtt, a rendszer meg egész jól optimalizált lett 5+ és 6+ android mellett.


Másrészt 3 év alatt az Iphone-ok is megkapják az IOS 1000+1-et, amit nem fognak olyan jól viselni.

2016. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én az ilyen trollokat bannolnám az oldalról, az oké hogy biztos iPhone fan, de legalább hazugságokat ne írna.


Még gyári tokok is vannak..

[link]

2016. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb androidos telefon mindig a Google hivatalos telefonja, a Nexus. Jelenleg a Nexus 6P a legújabb, a Huawei gyártja és tavaly ősszel jött ki. A Nexus telefonok pedig arról híresek, hogy a nekik szánt aktuális iPHone konkurenciát oda-vissza verik. Én ezt venném Samsung helyett, a Samsung borzasztóan túlárazott.
2016. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 [link] remélem, ebből a 1,2 millió tokból sikerül egyet választanod
2016. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!