Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan emberek akik fél...

Vannak olyan emberek akik fél milliót keresnek De csak 60-70 ezerig vesz telefont?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 12:08
 1/6 Vortrex ***** válasza:
75%
Ez az információ téged hogy vinne előrébb az életben ?
2021. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van, sőt az ennyit keresők többsége ha nem is feltétlenül 60-70-ért vesz telefont - mert annyiért tényleg csak szemét van - de nem veszi meg a legújabb flagship telefonokat.

Én is fél millionál több nettót keresek, de 120-ért vettem a telefonomat 2-3 éve. Nem érzem szükségét drágábbnak.

2021. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most azt a motivációt keresd, hogy sok pénzzel a seggük alatt nem állnak be a "bibibí nekem ilyen telefonom van" birkák közé? Felnőtt bácsik/nénik esetén ez már csak így van. A vállalatunk igazgatója éveken át egy nyomógombos Nokiával nyomta, na őt hogy minősíted?
2021. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hintalow ***** válasza:
Én is egy 4-5 között keresek per hó és egy redmi note 9s-em van (na jó, ez csalóka, tavaly vettem kb 60-ért, de most nézem az árakat, hogy mára ez kb a 90-es árkategória, brutál hogy elszállt mindennek az ára...)
2021. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak.

De nem tartozok a kategóriába. Én több mint fél milliót keresek, mégsem az alapján veszem a telefonom, hogy van-e rá 60-70 vagy 300 ezrem. Hanem a fő szempont, hogy kielégítse a vele szemben támasztott igényeimet. A 4 évvel ezelőtt vásárolt telefonom akkor 105 ezerbe került, idén nyáron cseréltem le, az pedig 110 ezerbe fájt. Így nem azt nézem, hogy mondjuk 21 ezerrel kevesebbet vagy 33-al többet költöttem egy alkalommal, hanem kihasználom, a javamra fordítom a tudását, amiért választottam. És közel sem azért hogy bárki azt nézze, hogy ki és mennyiért veszi a telefont, és mennyit keres, vehetne olcsóbbat vagy drágábbat ...

Igen, biztos vannak, akinek státusszimbólum, vannak akinek értéktelen eszköz, van aki csak játszik, stb. De mindezeket vizsgálni alapjában véve értelmetlen dolog.

Tudsz levonni a saját hasznodra bármilyen következtetést? Van bármilyen ráhatásod mások használati, vásárlási szokásaira? Egyáltalán van-e hozzá bárkinek köze?

Így közelíteném meg a kérdést.

2021. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt sok ilyen ember semmilyen telefont nem vesz, mert alap h kap ceges valami jobbfajtát.

Ha belegondolsz, akkor a 70 ezres vs 300 (de ugye ennel lehet joval több is) különbsege mar akar fedezheti egy 4 fős család apartmanfoglalasat pl egy hetre Ho-ban, vagy 2 fő elmegy egy hét all inclusive-ra valami török helyre pl.

Míg a hülyegyerek megveszi 20 hónapos hitelre az aktualis zaszloshajót, es közben full ideg ha valahol nincs wifi, mert egy normális előfizu mar nem fér bele... Az iyenek sirtak a kretén 3 mp-ezes kivezetésén sok sok eve az aktualis menő mert szineskijelzős, de egy Ft nincs rajta telefonjukkal. :)

Szemleletmód az egesz.

Azt hagyjuk is, hogy ha összetörik/ellopják/elhagyja valaki, akkor a 70 ezres teló sokkal könnyebben pótolható ugyebár.

2021. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!