Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanság okostelefonban...

Mostanság okostelefonban melyik az ami mindent tud és hosszabb távra érdemes megvenni, ami kiszolgál még évekig (a keret egy átlagos ár)?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy paprikáskrumplit főzzön, de tudjon mindent ami egy mobilhoz kell és minél olcsóbb legyen és ne legyen elavult.
2021. nov. 21. 16:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Főleg olyanokat ajánljatok ami nem Androidos, nem szeretem amikor minden évben kijön egy új és hamar elavul, olyan érdekel ami évekig kiszolgál, nem horribilis az ára, jól kezelhető legyen és hatékony.
2021. nov. 21. 16:55
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Csak 3 választás van:


1. androidos kb 2 évig jó

2. iPhone nagyon drága

3. Butatelefon

2021. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak az iPhone 13 Pro Max 1Tb képes 1+ évre kiszolgálni. Ami android, az vicc. Android-ot a prolik használják, iPhone-t pedig azok, akiknek legalább 50-es az IQ szintjük.

Te döntesz kikhez állsz.

2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell Android, attól komolyabbra gondoltam.
2021. nov. 21. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy van eszed 😉👍
2021. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meghagyom az Androidot meg a többi mainstream shitet másoknak, én ilyenekkel nem foglalkozom.
2021. nov. 21. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:

"Meghagyom az Androidot meg a többi mainstream shitet másoknak"

a "mainstream shittel" viszont kilőtted az Apple-t is...szóval akkor mit is szeretnél?


sajti te meg elfelejtetted magad anonimra állítani...bár sokat szerintem úgysem segítene, már mindenki ismer :DD

2021. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak telefonálásra használnám és MP3 hallgatásra meg egy két olyan program ami hasznos (nagybetűvel!!!), de lényeg, hogy átlátható legyen, jó kezelésű, strapabíró, bugoktól mentes, designos külső, jó minőségű alkatrészekkel és kiszolgáljon hosszabb távra és legyen gyors is már amennyire lehet.
2021. nov. 21. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked egy Nokia kell Symbian OS-al lesz tökéletes.
2021. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha évekre kell, akkor valami flagship kell. Tapasztalatom szerint egy most új generációs csúcsteló 4 évig kompromisszummentes. Olcsóbb telók már 2 év után akadnak, merülnek, minden bajuk van.
2021. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!