Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az emagról?...

Mi a véleményetek az emagról? vadonatúj telefonokat árulnak vagy használtat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 09:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
54%

#10


Te állítod teljes magabiztossággal, hogy márpedig a haverjaid szava szent. Akkor meg mit kérdezkedsz minket? Leírtam, én már rendeltem Emag-ról, meg a B-tel-ről is, csúcskategóriás mobilt is, semmi gondom nem volt. Mint ahogy rajtam kívül több tízezer embernek sem.

2021. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
#11 Hát nézd meg az emag értékelését arukereson ott van szép számmal negativ vélemény
2021. nov. 30. 09:58
 13/38 A kérdező kommentje:
#11 örülök hogy több tizezer embert ismersz személyesen de nem ez volt a kérdés amúgysem.
2021. nov. 30. 10:01
 14/38 anonim ***** válasza:
54%

#12


283k értékelésből 4,5-ös értéken áll. Akkor hogyan is van az arány? :D

2021. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
54%
2! edigitalbol en nem vennek :( mi csunyan megjartuk, a fogyasztovedelem sem tudott mit kezdeni veluk. A telefon hasznalhatatlan.
2021. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy hogy többnyire meg lehet venni, de hogy nem a legélesebb kések a fiókban az biztos.

Még is mindenki őket választotta, felfalták az Egyetlen még élő használható elektonikai "boltot" edigital. Maradt ez a kén nagy tohonya izé. Meg majd az MM talán még.


Nem szeretem őket, nyögvenyelős, nehézkes az ügymenet. Még a rendelés se egészen olyan. Edigital korábban szállított a FoxPostba pl most ezt kivették a kínálatból, mennyé emag ótómatához mer az ócsóbb. (Csak hát jóval kevesebb helyen van, belföldi csomagot ha küldök szaladozzak 2 felé) Nagyon nem szeretem mikor bele akarnak kényszeríteni valamibe, aztán a végén meg kiderül hogy ez a sz@rabb. Tegnap rendeltem tőlük (Alza) nem azért mert akartam, hanem mert máshol konkrétan nincs. (Legalább FoxPost -ba szállítanak)

Tele vannak fis-f*s saját márkás vackokkal amik arra jók hogy máglyára dobáld.


Arról nem beszélve hogy a weboldalaik igen sz@rok.

Keresés vagy megy vagy nem. Kategóriáknál néha az ember haja szála égnek áll. Szűrési opciók fele nincs, helyette van semmire se jó faxkodás. Google -el kell keresni bennük mert az működik.


Embernek muszáj használni mert nincs más cég már bakker...


Jajj meg vannak a sarki fűszeres és a gipszjakab féle websóóóóópok.

Ja meg a kínai sz@rokat eszetlen haszonnal áruló nyerészkedők.

1-2 kicsit leszámítva ami jó de ott meg nincs választék...


Maradtak még a Számtech boltok PCX, Aqua ... stb ahonnan még érdemes rendelni aztán kifújt...


Ha máshonnan meg bírod rendelni hát onnan rendeld, de ettől a két mamuttól... :(

2021. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
#15 most a két cég összeforott edigital és emag szóval én sem tudom hogy vegyek e tőlük. az alza szimpatikusabb
2021. nov. 30. 10:04
 18/38 anonim ***** válasza:
Nem csak emagtól kapod a cuccokat, hanem különböző cégek forgalmazzák emagon a cuccukat. Auchanba se csak tuti tipp-es cuccokat lehet venni.
2021. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Koplárovics Béci ***** válasza:

Előszöris az emag nem csak egy webshop, hanem egy piactér is, ahol más cégek is lehetnek eladók. Így hiába az emagról veszel valamit, lehet, hogy az XYZQWRT Kft-vel leszel üzleti kapcsolatban, de pl árukeresőn az emagot pontozod le, vagy éppen fel. Azok a bizonyos ismerősök is könnyen lehet, hogy nem is az emagtól vásároltak valójában. Illetve az emagon van olyan is, hogy újracsomagolt termék. Nos ez többnyire olyan, amit kiszállítottak, nem tetszett, visszaküldték. Ezek jó 10-20%-kal olcsóbbak, feltüntetik, hogy ezeken lehetnek használat nyomai. Szintén könnyen előfordulhat, hogy az ismerős jó vételt szagolt ki, és ilyet rendelt. Utána persze "elfelejti" közölni, vagy épp figyelmetlenség miatt nem is tudja, hogy mitől volt olyan jó vétel.

Az árukeresős értékeléseknél amúgy gyakran az ügyfélszolgálatot és/vagy a szállítási időt szidják az alacsonyabban pontozók, és nem magát az eladott terméket (ami egyébként ugyanaz lett volna más weshopból is).

2021. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

#16


"Embernek muszáj használni mert nincs más cég már bakker..."


Hát nézd az arukereson rengeteg bolt van és ott is vadonatújakat árulnak csak meg kell az értékelést nézni a boltnak, pl ipon,pcx,alza,marketworld,mediamarkt,firstshop stb megbizhato

2021. nov. 30. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!