Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az emagról?...

Mi a véleményetek az emagról? vadonatúj telefonokat árulnak vagy használtat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 09:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

30#

Tenyleg... mindig keverem a kettot :)

De en meg akkor voltam gyerek mikor a ketto ugyanaz volt.

2021. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
#31 Nyugi Földrajz atlaszomban nekem is Csehszlovákia volt anno...
2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

No a csomagomnak se híre se hamva.

ALZA tól elment FoxPost ül rajta dec 1 igérték hogy át lehet venni automatából. Mai napig semmi. Elérhetetlenek, nem válaszolnak semmilyen platformon. Se az ALZA se a FoxPost. Státusz szerint 2 napja ül a raktárban, az automata ahova kértem, ott nincs késedelem.


Rendeltem Edigi-emag tól is. Kértem hogy egyszerre tegyék ki csomag autómatába. nost 5 tételből 2 -t már holnap átvehetek. Másik 3db 500-1000 tételeket külön napokon lesz lehetőségem úgy néz ki.


Káosz a köbön mindenhol.

Már most megbántam hogy rendeltem tőlük.


Szervezettség gyenge 2 -es.


Csak automatizálni kéne hogy a szerencsétlen ember ne minden tételért külön emberi munkát vegyen igénybe, mert az ügyfélszolgálat nem fogja győzni a terhelést. Csak automata üzenet robogjon ha változik a státusz és egyértelmű kommunikáció menjen automata levelekben.


Ügyfélszolgálati e-mail cím sehol hogy valahova írhatnál. Telefonálgass!

Majd megunod...

2021. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Újabb fejlemények.


Alza - FoxPost csomag. Fél nap telefonálgatás után élő ember vette fel a telefont. Finoman lehülyéztek hogy telített az autómata. Na de mondom a neten azt írja nem az. Na de ők látják hogy az.

Mondom akkor lehetne hogy visszafelé csatolásként értesítéstküldenek automatikusan hogy mikor lesz kiszállítva vagy mi a késés oka.

Erre megint finom kioktatás hogy de ők látják és különben is 3 munkanap a limit, Nálam elkezdődött a 4 ik. Illetve 15 napjuk van a csomagot kivinni. Na de azért utána néznek és jeleznek. Képzelem milyen jelzés lesz. Semmilyen, no de meglátjuk. Szóval neten azt látni nem telített az automata, de valójában az.


Edigital-Emag Csomag. Itt legalább mindig van automata értesítés, így nem kell az ügyfélszolgálatot hívogatnom.

5 tételes megrendelés amit egybe kértem mai nappal a tegnap ketté bontás után ismételten bontásra került egy harmadik csomagra :D

Mindent úgy kértem direkt hogy helyben legyen és ne kelljen várni.

Nos minden máshonnan jön, van ami külső raktárról. Azóta 8-9 nap a beszerzési ideje. Na de még mindig nem ért ki az első csomag se az automatába. Mai napig volt ígérve minden :) Jelenleg az első 2 csomag az edigi/emagnál van valahol. Talán ma ha szerencsém van a futárhoz kerül és onnan a logisztikai raktárba :) Akkor kedd szerdára kiérhet.

Viszont hatalmas különbség hogy nem kell az ügyfélszolgálatot piszkálnom hogy mi a helyzet, mi a státusz.



Alza pikk pakk kitolta magából a Foxpostnak azok tökölnek vele egy ideje.

Nulla kommunikáció, sőt ki is van emelve hogy nincs késés.


Ediginél rendeltem és káoszos összekészítés ellenére a folyamatos helyzetjelentés nagyon pozitív. emag felől rendelve nem tudom milyen.

(Ja igen ez is csomag automatába megy csak emagosba)


Sehol nem írják hogy késlekedés lenne, de úgy tűnik mindenhol van méghozzá nem is kicsi. Miközben a termékek jó része megvan.

Várom a fejleményeket, és megírom ha lesz változás.


Jelenleg a 2 -es osztályzatot ne tudom feljebb emelni...

Káosz és szervezetlenség mindenhol.


Ha külön kéne említenem akkor jelenleg gyorsaságban az ALZA köröket vert a népre. Igértel szemben egy nappal hamarabb kitolták a csomagot. Szállító partnerük az viszont elbukott. ediginél megrendeltem az igértel szemben már minimum 3-4 nap csúszásban vannak. Annak ellenére hogy raktárban volt elvileg minden, mire kiderült hogy még sem. Szállító partnerükre az első csomag egy napja vár. Azóta 2x szállítottak tőlük el csomagokat. Egyik alkalommal se került bele a csomagom. Akkor most még is bevárják egymást a holmik, vagy ha igen minek van több különböző csomag szám már.

Sokat rendeltem az edigitől, és volt hogy sok tételt és volt hogy karácsony előtt, de ekkora bénázás nem volt soha.

Gondolom hogy összevonják az emag os raktárakkal meg egyébbel infó már részben átmegy csak nem friss meg nem áptudét, és információ hiányában nem megy a kommunikáció 100% -ban.


Kezd szappan opera lenni. Hol van még a karácsony...

Ezért rendeltem már egy hónappal előbb. :o/


Vagy alza személyes átvételt kérek :D

2021. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Vegul 220volt.hu rol rendeltem, nagyon korrektek
2021. dec. 3. 18:00
 36/38 anonim ***** válasza:

#34:

Na en ezert megyek mindig inkabb szemelyesen el. Alzaba is.

Az a biztos. Leparkolok, 5-15 perc mulva ott a cumo a kezembe es indulok haza. Persze nyilvan kinek milyen messze van.. nekem 30 perc autoval. De pl Szegedrol ez mar nem biztos hogy opcio lenne...

2021. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Fejlemények a pokol mélyéről.


Alza - FoxPost.

Mára igérték a kiszállítását a csomagnak. 9:30-10:30 között töltik ürítik az ominózus automatát. Spoiler Alert. Nem csináltak semmit.


edigital-Emag.

Meglepetésre Szombaton kaptam egy levelet mi szerint az egyik csomagom kikerült az automatába. Nosza. És igen...

Majd vasárnap!!!! Kaptam emilt miszerint 4 felé sikerlüt bontani az 5 tételt. NA de meglepetésre ma reggel mind a 3 csomag az automatában landolt.

Minden meg van, délután lecsekkolom.



Ezennel hiába vert az alza köröket logisztikában az egész bandára. Kiszállítási küzdelem mai napig nem ért véget. Bírkózás igérgetés van csak. FoxPost erősen leszerepelt.

Pedig eddig szerettem, de ezek után erősen kerülendő lett sajnos.

1 hete ül a raktárukban a holmim, nulla információt adnak.

edigital emag felvásárlásával hát logsztikában reszelésre szorul, de összességében még is midig adtak információt, és egyetlen munkanapot csúsztak.


edigi-emag-easybox elhozták a pálmát :)

FoxPost egy hete ül a csomagomon, internetes állításuk szerint nincs csúszás. Telefonosan már jelezték hogy de van.

2021. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Folytatásos teleregény utolsó epizód.


Hétfőn átvételre került az összes edigi-emag os kicsomag.


alza-foxpost

miután a fox post ült rajta 7 napot 5 munkanapot, és hétfőre ígérték végre mai napon kivitték és átvételre is került a csomag.


Na hát ezekre lehet számítani. Ha valaki mostanában innen ilyen módon rendel. :)


FosPost nem gyors, van ügyfélszolgálat de csak telefonos. Más módon csak 5-30 munkanapra válaszolnak.

Ha késnek arról nincs információ azért nincs mert szerintük az elég ha ők tudják. Ügyfélnek erre nincsen szüksége, és amúgy meg 15 napjuk van a csomagot kivinni, ha nem tudják akkor átirányítják máshova.


Azt benyelem hogy mondjuk tele van az automata bizonyos rekesz mérete.

Ekkor esetleg ha amúgy üresek a nagyobbak akkor oda is be lehetne tenni, és/vagy informálni az ügyfelet hogy mi van mire várunk.

Derült égből villámcsapásra kikerül és van 3 napod...

2021. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!