Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xbox one S hogy működik?

Xbox one S hogy működik?

Figyelt kérdés

Vennék fiamnak karácsonyra.

Leszögezem, hogy nem értek hozzá, de felmerült pár kérdésem. Amit megvennék boltból, nincs benne cd meghajtó, így gondolom áruházból, vagy minek hívják online kell megvenni, letölteni adott játékot. Ezzel nem is lenne gond, de... Azt amit megvettem, letöltöttem a konzol tárhelyére,onnantól azt internet nélkül tudom indítani?

Vagy hogy is van ez?



2021. dec. 4. 18:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én most nem találtam erre vonatkozó hivatalos állásfoglalást. Korábbi cikkek a gamepass FAQ-ra hivatkoznak, de abban ilyen nincsen.


Ettől függetlenül elképzelhetőnek tartom, hogy működik, de ehhez az xbox-ot offline módba kell állítani, mert ha nem teszed, akkor online módban működik, és ha megszakad a net, akkor ki-beléptet még a profilodból is időnként :-)

2021. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!