Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a netes...

Hogy működik ez a netes vásárlás? (Lent! )

Figyelt kérdés

Hali!


Karácsony körül akarom megvenni ezt:

[link]


Csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy fog ez működni! Ha jól értettem(lehet, hogy nem, fáradt vagyok), rendelés után felhívnak? Egyszer rendeltem Vaterán valamit, de ott nem hívott senki, volt 4 e-mail, és szia. A termék teljesen rendben volt, és a szállítás is gyors volt! Viszont itt egy cégről beszélünk, nem egy magánszemélyről... A hívással és a kiszállítással lennének gondok! Ugyebár hétköznap suli(14 vagyok), így nem tudom felvenni a telót, a csomagot átvenni pedig végképp. Amúgy szabadna nekem ezt intéznem nekem? Mármint csak 14 vagyok, nem tudom, hogy legális ez-e így. A Vaterán anyum nevére vettem, de én megmondtam, hogy én nem "anyum" vagyok, csak az ő nevére vigyék ki a csomagot, a megadott címre. Valahogy elmagyaráznátok? A "Miért te intézed? Miért nem szüleid?" stílusú és a kötekedő válaszokkal kíméljetek! Köszi!



2013. dec. 7. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy szüleim nem tudják átvenni, dolgoznak hétköznap.
2013. dec. 7. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer tölük rendeltem egy ps3 játékot, kaptam 2 email. A szállítási napon felhívtam a futárszolgálatot(emailben elküldték a számukat), hogy mikor jönne ki a futár, mivel közbejött valami. Azt a hangnemet, amit megengedtek velem szemben, hát nem volt semmi. Vártam 5-ig futár sehol. 9-17 óra között kellett volna kihozni.

5:30-kor elmentem megvenni a westendbe a játékot. 6-ra a kezembe volt és akkor hívott a futár, mikor a kezembe vettem a játékot. Mondtam neki kösz nem kell.


Hétfőn felhívtak a cégtől, és emberünk számonkérte, miért nem vettem át a játékot. Na azt, amit ő kapott tőlem, azt nem tette zsebre.


Szerintem bunkó cég, és a kiszállító is, akivel dolgozik, helyedben máshonnan venném meg.

2013. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos, még itt az egyik legolcsóbb... De azért köszi! :)
2013. dec. 8. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!