Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mai telefonok , tudom rosszul...

Mai telefonok , tudom rosszul fogalmazom miért romlottak el ? Nagyok, nehezek, kijelzőben belogó kamera van. Nincs értesítő led. Nekem egy 6 éves S7 telefonom van. Tudom nem mai darab. Szerintem ez volt a még jó telefon.

Figyelt kérdés
Nincs belogó lyuk a kijelzőbe, van értesítő led. Kompakt méretű, könnyű.

2021. dec. 4. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, nekem nincs bajom a mostaniakkal sem.
2021. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én is így véleményezem a mai telefonokat mint te. Sajnos rosszak, egyedül az iPhone telefonok a szépek, ezt próbálja mindegyik gyártó leutánozni, csak vagy nem sikerül nekik vagy nem merik pontosan iPhone kinézetűre csinálni.
2021. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen. 13 mini az nagyon jó telefon.
2021. dec. 4. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem a telefonok romlottak el, te vagy képtelen felvenni a fordulatot a mai világgal. :D
2021. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

azért, hogy újat vegyél. ez a fogyasztói társadalom lényege.


A legtöbb telefonon beállítható, hogy a kamera ne legyen belógó... és értesítő led is van jó pár készüléken.


Van választék telókból, mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet. Aki ennyiből nem tud választani, az szimplán válogatós

2021. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2021. dec. 4. 22:20
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem a telefonokkal van a baj.

Hanem azzal, aki nem tudja a saját elvárásait, és nem annak megfelelően választ.

Azért elég irreális elvárni, hogy az összes mobil megfeleljen mindenkinek.

Hozzá vannak szokva az emberek, hogy megvehetnek bármit, mert a pénzükért ők a királyok, és semmi sem elég jó.

15 év múlva ezeken a telefonokon fognak majd mosolyogni, hogy milyen gagyik voltak, még nem volt benne gondolatolvasó, se 3D lézer szkenner és printer, meg nem futott rajta bitcoin bányász alkalmazás, stb.

2021. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nagyok, nehezek"

máramelyik. van kicsi könnyű is


"kijelzőben belogó kamera van"

Nem a kamera lóg bele, hanem a kijelző lett nagyobb. Tessék neki örülni.


"Nincs értesítő led"

lehet kapni telefonhoz kapcsolható értesítő lámpát, led-et.

2021. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én telefonom nagy és könnyű,ugyan nincs értesítő LED de engem ez nem zavar és nem is hiányzik
2021. dec. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Találtam neked egy hasonlóan könnyűt, a Xiaomi 11 Lite-ot (4G vagy 5G változat), ami 5 g-mal nehezebb csak, mint az S7, kb. 5 mm-rel szélesebb, és van kameralyuk notch helyett. Értesítő LED-ről nem tudok, de talán be lehet állítani olyat, mint a Samsung-okon, hogy pár percenként jelezzen, ha olvasatlan értesítés van, erről a Xiaomi-tulajdonosok tudnak nyilatkozni.
2021. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!