Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Értesítő led hiányában milyen...

Értesítő led hiányában milyen alkalmazást használsz elmulasztott hívás,sms jelzésére ?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 9 telefon. Próbáltam a Google Play-ről több programot. Nem müködnek. Illetve volt egy,ami egyszer jelzett a zárt kijelzőn,máskor nem.

2021. júl. 19. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Operációs rendszer MIUI 12.
2021. júl. 19. 21:59
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyet. Ha valakinek ultrafontos vagy surgos, ujrahiv.
2021. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom #2-höz.

Néha ránézek a telefonra (főleg, ha kinn vagyok a kertben), látom, hívtak mondjuk ketten, legyintek, leteszem a telefont az asztalra.

Majd ha épp akkor sikerül hívnia, amikor a telefon elérhető közel van (és nem piszkos-földes a kezem), akkor felveszem.


Ha üzenet jött, megnézem, és ha nem életbe vágó, majd este, vacsora után válaszolok.

2021. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Kettesnek se lennék a rokona, ha a földtúrást előbbre tartja a családnál. Nem azt mondom, hogy legyen a seggedben a telefon minden percben, de ez a pont leszarok mindenkit, mert vakondot játszok duma azért kemény. Ha a kórházból próbálnának hívni, mert elütötte az autó a számodra fontos személyt, akkor is így járt, mert nem vagy képes kezet mosni, meg elérhető távolságban tartani a telefont, hogy ne órák múlva érjenek el? Ja vagy le van szarva szegény, mert Főkertészke nem ér rá?
2021. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
4es te nem vagy normális! Én se fogom neg a telót földes kézzel
2021. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy figd meg földes kézzel, meg is lehet mosni. Vagy mindenek felett való a dagonyázás, és még haldokló anyád miatt se mosol kezet?
2021. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fogok akkor se a kert végéből hanyatt-homlok a konyhába, vagy a teraszra rohanni, ha megszólal a telefon -tekintve, hogy az 50, de inkább 60 méter is megvan.

Arról nem is beszélve, hogy otthon általában rezgőre vagy némára van véve a telefon, sőt, ha nagyon "olyanom" van, egyszerűen kikapcsolom a telefont, és csak a munkahely kapuját átlépve kapcsolom be.

Vezetékes telefonom pedig nincs, épp azért, hogy a munkahelyről ne tudjanak cseszegetni szabadidőmben.


#2.

2021. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Értjük. Nem fontos semmi, csak a petúniád meg a répád, mindenki dögöljön meg. Akkpr majd ápoljon idős korodban a borsó.
2021. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Jé, egy marha, aki teljesen a telefontól függ!

Belegondolsz, hogy mondjuk 15 évvel ezelőtt nem volt ennyire mindennapos, hogy az embernél telefon legyen?

Hogy teljesen természetes legyen az, hogy ezzel a nyakba akasztott tehénkolomppal lépten-nyomon utolérjenek?

Ha mutter a kórházban van, akkor jó helyen van, ott értenek hozzá, hogy mit csináljanak vele. Nem tudom fogni, miért kell azonnal rohanni, ha kórházba kerül.

Én oda minek kellek? Sajnálkozni, vagy az orvost zavarva aggódni, vagy miért?

Nem tudom megérteni...

2021. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!