Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonról kepet...

Android telefonról kepet attenni gépre ?

Figyelt kérdés
adott egy Huawei mater 20 pro , sajnos beleejtetteam a kadba :) a kijelzo mar erintesre nem reagal de bekapcsolt , tolt stb viszont coltak kepeim /videoim stb , hogy tudnam attenni gepre ezeket? koszonom
2021. dec. 6. 00:54
 1/8 anonim válasza:
Hát memória kártyán voltak képeid, beleteszed memória kártya olvasóba. Ha nem azon voltak, akkor szerintem konnyebb megoldás nincs. Ha olyan telefon ami folyton kérte a megerősítést, ha rá tetted usb kábellel gépre, akkor anélkül nem. Annyit tudsz csinálni, ami nehezebb megoldás, hogy szerzel usb átalakítót, és rá kotod az egeret. És úgy aktiválod mikor rá kotod a gépre.
2021. dec. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt megnézni:

[link]


Ha nem, talán még szerviz segíthet, de drága képek lesznek belőle.

2021. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szervizben mondd meg mi történt (garanciát buktad ha még van), kérd hogy cseréljék ki a kijelzőt és talán le tudod menteni. Nem tudom: ők lementenék -e neked, attól tartok nem.
2021. dec. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mondom, szerezz hozzá USB átalakítót, tudsz telefonra rá kotni egeret. Ja de igaz, arra nem gondoltam, hogy rá is kéne kotni gépre. Bár azt hiszem léteznek két oldalú átalakítók. Bár elég lenne az egy. Max a képeid át tudnád rakni memória kártyára.
2021. dec. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem ezek olyan merevlemezről hoztak vissza adatokat ami fizikálisan sérült volt és konkrétan nem indult el se:

[link]

Mondjuk nem olcsó, pár kép miatt lehet nem éri meg.

2021. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy ennyire nem csinál senki backupot... Androidnál egy checkbox és automatán ment minden képet Google Photos-ba, de számtalan más felhő is van.

Amúgy rádugsz egy USB-t és imádkozol, hogy külön megerősítés nélkül működjön a fileátvitel.

2021. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egeret köss rá otg-n. Mindent másolj át memóriakártyára.
2021. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan jártam, de miután egy teljes napot eltöltött a radiátoron, rendbejött.

Szóval nagyon nehezen szárad ki, talán még van remény.

2021. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!