Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia telefonhoz milyen...

Sony Xperia telefonhoz milyen okos órát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ami a legfontosabb, az NFC. Mellette legyen hangszórója, tehát lehessen hívásokat fogadni/indítani, lehetőség szerint üzenetekre (SMS, Messenger) válaszolni, de ez mellőzhető, ha muszáj, legyenek különböző fitnesz funkciók (futás, gyaloglás, úszás elég), ebből következően legyen vízálló, és kb. 125e Ft körül álljon meg az ára. Ha csoda folytán EKG-t és egyebeket is mérne, az már csak a hab lenne a tortán.

Egy HONOR Band 5 karkötőt váltana, így amit ez tud, lehetőség szerint tudja az óra is, de mindenképp lehessen fizetni is vele pluszban.


Tudom, keressek rá a neten, de annyi az infó, hogy tanácstalan lettem. Nézegettem a Samsungokat, de olvastam, hogy ami pl. EKG-t is tud, csak akkor tudja, ha Samsung telefonnal együtt van használva, Huaweinél meg nem tudom pl., hogy kiállt a cég mögül a Google, hogy működik, ha a telefonra jön mondjuk egy Gmail értesítés, azt a Huawei óra tudja-e kezelni... Meg eleve, ami az Xperiával tényleg jól tud működni (a HONOR karkötő ilyen).

Nem direkt és konkrét tippekre számítok, csak tippek, támpontok, amik mentén elindulhatok biztosabban, mint amilyen most vagyok.


Köszönöm szépen mindenkinek előre is az érdemi segítséget.


2021. dec. 8. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!