Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy az iphone SE 2020...

Igaz, hogy az iphone SE 2020 telefonon a fenykepezest nem lehet lenemitani?

Figyelt kérdés
Szeretnek vasarolni egy ilyen telefont, es az uzletben ( egy kis telefonos bolt) azt mondtak, hogy ennek a telefonnak van egy ilyen tulajdonsaga, ami kulonbozik a tobbi Iphone-tol. ( újonnan vennem, de en errol meg nem hallottam, kicsit kamunak tunik.)

2021. dec. 10. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted? Nekem is ilyenem van, le van nemitva a telom, lottem egy kepet es semmi hangot nem adott
2021. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Azt mondtak a boltban, hogy nem lehet lenemitani a fotozas funkciot, mert mindenhogy ad ki hangot.. furcsa is volt nekem!

Koszonom a valaszt, akkor masik helyrol valasztok!

2021. dec. 10. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor az a telefon amit neked el akarnak adni kínai belső piacra készült.

Kínában van olyan szabály, hogy nem lehet némítani a fényképező hangját - a sok percerz miatt van így.

2021. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bal felső kapcsolót ha átkapcsolod némításra akkor a fotózásnak sem lesz hangja.

Abban igaza van az eladónak hogy emlékeim szerint beállításoknál meg az appban nem lehet kikapcsolni, csak akkor lesz néma ha az egész telefont lenémítod

2021. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hol akarod azt a telefont venni? Melyik boltban?
2021. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4, rosszul emlékszel.

Gőzöm nincs hol kell beállítani, de Siri a “mute camera sound”-ra lenémította

2021. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"4, rosszul emlékszel."

Jól emlékszik. Ha a némító kapcsolót lenyomod, a kamerának sem lesz hangja.

Illetve ha a Beállítások -› Hangok és haptikusnál kikapcsolod az állítás a gombokkal opciót, akkor ha a hangerőgombokkal leveszed a telefon hangját akkor szintén nem lesz hangja a kamerának.

2021. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7, szt írta a 4, hogy csak a némítógombbal lehet- ez nem igaz
2021. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 jól emlékszek, konkrétan csak a kamera app hangját nem lehet lenémítani, a siri utasítás amit írtál az a média hangokat veszi le.

kamera appban nem találtam, accessibilityben sem, sounds&hapticsben sem szóval nekem az a tippem h nincs ilyen

2021. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!