Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen hanyag márka a saomi?

Miért ilyen hanyag márka a saomi?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még olyan pocsék minőségű telefonom, ami úgy lett volna összeszerelve, hogy a kijelző és a hátlap csatlakozásánál akkora rés lett volna hagyva, hogy belemegy a retek. És nem arra kell gondolni, hogy retekbe tartom a telefont, csak szimplán berakom a zsebembe és mikor kiveszem akkor vannak rajt ilyen fejér cuccok a kijelzőn stb. Ez minden telefonnál így volt és ezzel nincs is baj, letörlöm és jó. De itt belemegy a kijelző és hátlapot összekötő keret közötti résbe és ott is marad. Nagyon elveszi a prémium megjelenést és hát eléggé felkurt. Tűvel próbáltam kipiszkálni, de ahhoz még éppen elég kicsi, hogy a legvékonyabb tűvel se lehessen elérni. Kicsit meg is sértette azt a részt a tű, nem karc lett, hanem egy nagyon kicsi eldeformálódás,ami amúgy nem látszik különösebben és ha keresné se biztos, hogy valaki más észrevenné, de a retek még mindig ott van, csak beljebb tolódott. Ez azért összeegyeztethetetlen egy prémium telefonnal, voltam telekom üzletbe, és ott néztem az iPhoneokat, szinte ki se lehet tapogatni, hogy bármekkora rés is volna, csak a keret színéből látszik, hogy a kettő az összeszerelés miatt van egyben és nem egy anyag a kijelzővel, de érezni nem lehet. Bár az iPhoneról is megvan a véleményem, a kis szros mini olyan kicsi, hogy tuti nem venném meg, holott milyen drága és igazából csak a pro max van olyan méretben,amire azt mondom, hogy megfelel a mai telefon méreteknek, az meg fél millió körül van. De nem is ez a lényeg, hogy lehet ilyen igénytelen egy márka? Ezt egyszerűen nem engedheték meg maguknak, nem is egy olcsó telefonról van szó. Ennél sokkal olcsóbb telefonoknál sosem volt ilyen probléma.
2021. dec. 13. 15:15
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Még nincs egy hetes a telefon...
2021. dec. 13. 15:19
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
"saomi"?
2021. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Ezert vettem samsung a12 nachot
2021. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

[link]


Virít benne a retek. Igazán prémium megjelenés... Pedig ez pont egy ilyen vagizós vagány teló lenne elvileg. Xiaomi Mi 11 Liter 5g...

2021. dec. 13. 15:32
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem a régi jó Redmi 4X-nél nincs ilyen gond. Ezek szerint nem a márka hanyagságával van a baj, hanem a konkrét modell nem túl átgondolt tervezésével.
2021. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van egy redmi 7-em, ami bár összességében semmit nem ér hardveresen, de még azzal sincs ilyen gond. Az egy dolog, hogy nem minden telefonjuk ilyen, de ez is az ő munkájuk, tehát felelőssek azért, hogy ilyen lett. Nem próbálaták ki, hogy oké hogy ezt így összeraktuk és a gyártósorról leszedve menőn néz ki, de a valós használatban meddig marad meg ez az élmény...
2021. dec. 13. 15:42
 7/38 A kérdező kommentje:
Pont ott a kamera mellett, tehát nagyobb figyelem is irányul rá 😅
2021. dec. 13. 15:43
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
iPhone klón = saomi telefonom
2021. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
telefonok*
2021. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Igen amúgy, de azért azt se gondolja se az Apple, se senki, hogy fél milliót ott hagyok nekik egy telefonért. Még részletre se.
2021. dec. 13. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!