Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg inkább?...

Melyiket vegyem meg inkább? iPhone XS vagy iPhone SE (2020)?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
11
2021. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone SE újabb, de régi és elavult kinézete van, az iPhone Xs pedig modernebb kinézetű, de már régi, illetve szerintem ezt nem is lehet kapni már újonnan.


Modern belső, elavult külső, olcsó, újonnan is beszerzhető: iPhone SE

Modern külső, elavult belső, jól tudom drágább, csak használtan: Iphone XS

2021. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
XR
2021. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iphone Se, újabb, erősebb benne a chip, tovább kap frissítést. Egyetlen hibája a gyenge üzemidő, ha ez neked kiemelten fontos akkor javasolnám csak az XS-t. (amúgy én inkább hozzátennék még egy kicsit és vennék iphone 11-et)
2021. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az XS-t vedd meg. Sokkal jobban

megéri. Csak egy generációval régebbi chip van benne az új SE-hez képest ( XS: A12, SE: A13)

Sokkal szebb kijelzője van az XS-nek, majdnem ugyanolyan gyors és a mai napig modernnek néz ki, és még legalább 3 évig még kapja a szoftverfrissítéseket, jobb üzemidő. Ja, és sokkal olcsóbb

2021. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!