Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s kijelző cserénél...

IPhone 6s kijelző cserénél kisült az alaplap, vagy a csatlakozó, vagy a kijelző csatlakozó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Adott egy iPhone 6s, értéke már nem nagy ezért gondoltam cserélek önállóan benne kijekzőt, mert a régi törött volt, de ki sem tudtam kapcsolni annyira. Na ez volt az első probléma, mert ahogy raktam bele az új kijelzőt és csatlakoztattam az alaplaphoz kisült az egyik. Szerintem ESD kisülés lehetett, vagy simán "zárlatos" lett kicsit füstölt és cisszent és égett szag volt, de lényeg, hogy nem működik most már.

Mi lehet a baj? Érzem,hallom, hogy a telefon bekapcsol, de nincsen kép, viszont érinteni meg érint, érzékel mert hallom ahogy sötét képernyőt nyomogom. Mire van nagyobb esély, hogy a kijelző csatlakozója sérült, vagy az alaplap? Hibáztam , le kellett volna csatolni az akkut szerelés előtt, de már nem tudom visszaforditani.



#csere #hibás #iPhone #kijelző #ESD #Kisülés,kiégés
2021. dec. 15. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akksit kellett volna lehúzni… ez amúgy is az első kell legyen ahogy felnyitod
2021. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kellett volna, de nem ez történt, ahogy írtam is hibáztam.
2021. dec. 15. 18:28
 3/3 anonim válasza:
Valószínű alaplapi hiba. Testvérem egyszer leejtette a telefonját, ugyanez volt, mint neked. Bekapcsolt a telefon, éreztem hogy nyomogatom a képernyőt, de az csak sötét maradt.
2022. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!