Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 VS Samsung galaxy...

Iphone 12 VS Samsung galaxy s21? Melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
Erre a 2 telefonra esett a választásom, mert egy árban van. Az iPhone előnyei számomra a hosszútávú támogatás, és a zárt rendszer, a Samsungnál a 120hz-es kijelző, mert nagyon gyorsnak tűnik tőle a működése. Ti melyiket választanátok, és miért? Tényleg olyan gyors a Samsung élőben is, mint ahogy videóban?

2021. dec. 15. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

+1 az Iphonera.

Szerintem elég nehéz ezt a két típusú telefont összehasonlítani. Pl két androidos rendszerűt, és két samsungot könnyen adatok és ár alapján eldöntöd. De ez elég szubjektív

2021. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szinte minden szempontból az iPhone-t választanám, de az s21 kicsit jobban tetszik kinézetre, és a 120hz-es kijelző valamiért nekem olyan nagy élmény😀 újabb iphone nem volt a kezemben, és nem tudom hogy mennyire sima a mozgása egy 120hz-es kijelzőhöz képest. Attól félek hogy ha a Samsungot választanám a 120hz-es kijelző miatt, akkor egy idő után megbánnám. Attól félek hogy hiába csúcskategóriás telefon, elkezdene belassulni az android.
2021. dec. 15. 11:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 12
2021. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nem lassul be, ez csak pár emberke elbaszott fantáziavilága. Nekem S20 Ultrám van, abszolút hibátlan. Ritkán használom viszont a 120 HZ kijelzőt, szerintem nagyobb a füstje mint a lángja. Csak amiatt kár azt választanod.

2021. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A legtöbb iphone 13 pro tesztvideóban azt mondják hogy hatalmas előrelépés a 120hz-es kijelző a többi iphone-hoz képest, de valaki meg azt mondja hogy kb észre se veszi a 13 pro-ban, max görgetésnél egy kicsit.
2021. dec. 15. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:

120Hz -es kijelzős telefonom van és 60HZ -en használom.

Mert látni a különbséget de amúgy meg kb a hétköznapokban nem igazán veszed észre, nem erre figyelsz.


Azt hittem én is hogy húúú.. De aztán az üzemidő fontosabb.

Adaptív igen, de azt a +5% ot nap végén vissza sírom néha.


Ez csak plusz adalék. Menj el egy boltba és nyomkodd meg ahol van valamilyen android 120Hz kijelzővel. Vagy bemész egy epölös boltba ott lesz pro kipróbálod, és a sima nem pro -t is és összehasonlítod.

El tudod dönteni hogy neked kell -e ez feltétlenül vagy amúgy egy érdekes de elengedhető fícsör. Jövőre jön az S22 is :)

2021. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg csak arra jó kb. Énis csak ezért kapcsolom be ritkán az S20 Ultrában. Az tény, hogy bekapcsolt állapotban ha végigpörgeted a facebookot egy pillanatra se látod a megakadást a betöltés közben, de ezért nem éri meg. Szórakozásnak jó, de annyi.
2021. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként iPhone 13


Alapból 128 -as üzemidő meg sokkal jobb mint a 12 ben.

Kamerában is sokat lépet előre.


128 -as iPhone 12 nél alig drágább.

Ha belefér a keretbe.


13 mini üzemidőben alig gyengébb mint a sima 12 volt.

2021. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

iphone. Jobb szoftvertámogatás ezért sokáig használható, plusz ha eladod akkor jól tartja az árát.


120hz kijelző jó, de én nem látom telefonban sok értelmét, a legtöbb video, játék 60hz re van optimalizálva, azért meg hogy szebb legyen a görgetés nem hidzrm hogy megérné.

2021. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonlítsd össze őket egy boltban
2021. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!