Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mièrt írja ki a telefonom...

Mièrt írja ki a telefonom hogy gyors töltès, mikor a Power Bankom elvileg nem is tudja a gyorstöltèst?

Figyelt kérdés
Használtam már normál töltővel is a telefonom, ott lassútöltèst írt ki. De most powerbankról kellett töltenem ès èszrevettem hogy mikor bekapcsolom a kijelzőt akkor Gyors töltèst jelez ki. A powerbank egy: Alcor WT10000 a telefon pedig egy Motorola G10.

2021. dec. 17. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyorstöltés is fejlődik.a telód 10W-al tölthető ami pár éve még gyorsnak számított.az én telóm 18W-al tölthető,de ma már ez is gyengusnak számít hiszen úgy 30-60W között tölthető a legtöbb mobil,a csúcskategóriások meg még ennél is gyorsabban.

'Használtam már normál töltővel is a telefonom, ott lassútöltèst írt ki.-mert a töltőd nem tud még 10W-ot sem..azt észre kellett volna venned hogy powerbankról gyorsabban töltődik valamivel.

2021. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"a Power Bankom elvileg nem is tudja a gyorstöltèst?"

Miért nem? Úgy kérted hogy deaktiválják?

[link]

2021. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2) ez nem az a töltő. wt10000-es típust írt a kérdező.
2021. dec. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"2) ez nem az a töltő. wt10000-es típust írt a kérdező."

Nem tesz semmit, a WT is tudja a 2 ampert.

[link]

Miért kell mindent szájba rágni, amit önállóan is el lehet olvasni, rá van írva.

2021. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Igen, pont ilyenem van amit linkeltél, és nem QC.
2021. dec. 18. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

A qc 9V-nál kezdődik,de ez is csak egy szabvány.

Ha a telefonodnak utánaolvasnál akkor látnád hogy fast charge 10W-ként hirdetik.

Egyébként a quick charge 1.0 10W-ban van megadva, tehát ha ezt eléri a töltő vagy a készülék akkor már támogatja a gyorstöltést.most részletesebben leírtam amit az 1-es válaszomban.

2021. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A qc 9V-nál kezdődik,de ez is csak egy szabvány."

Persze azért szabvány, hogy akik erről beszélnek, azok mind ugyanarra gondoljanak. Ez a szabványok lényege. Ehhez javaslom, olvasd el te is, ha már hivatkozol rá:

[link]

2021. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7) mármint a kérdező?én miért olvasnám el?
2021. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!