Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem az én nevemen van a...

Ha nem az én nevemen van a telefon, attól bevihetem a szervízbe, vagy csak az tud intézkedni, akinek a nevére lett vásárolva?

Figyelt kérdés
Vodafone-os készülékkel van probléma (nem tudom bekapcsolni), az egyik családtag nevén van a telefon (én használom), de ő most elutazott 2 hétre! Addig nem tudok várni, mit tegyek?
2010. szept. 6. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán beviheted. Csak ne hagyd otthon a garancialevelet, ha még garanciás.
2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Valószínűleg szoftvert kellene rajta újrarakni..

Mennyibe kerülhet szerintetek? Már nem garanciás!

2010. szept. 6. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb. 2-3 ezer forint, de az a legjobb, ah ott érdeklődsz! De ha esetleg olyan márkájú (pl. Nokia), aminek van saját szervizhálózata, akkor próbálkozz ott is mert nekem anno egyszer ingyen frissítették a szoftvert garanciaidőn túl az egyik Nokia boltban.
2010. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
se-t meg a neten is meg lehet csinálni pár perc alatt.
2010. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sony Ericson a márkája. Olyan frissítő izét hol találok a neten, azt tudja valaki? Amúgy mi kell hozzá? USB kábel?
2010. szept. 6. 21:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Előre is köszi! =)
2010. szept. 6. 21:29
 7/10 bp1985 ***** válasza:
Sima adatkábel, és a www.sonyericsson.com oldalon találsz. Megkeresed a telefonod tipusát, majd rátöltöd értelemszerűen. Mindent kií, hogy mikor mit csinálj. 5 perc alatt meg van az egész.
2010. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm szépen! :)
2010. szept. 6. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lefagy, illetve nem lehet kapcsolni, akkor az is szokott segiteni, ha kiveszed az akksit majd újra berakod
2010. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az nem vált be, először én is úgy próbáltam, de semmi! Na majd mindjárt újrarakom, köszönöm a linket! :)
2010. szept. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!