Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire cserélnétek ma, 2021....

Mire cserélnétek ma, 2021. decemberében Huawei Mate 20 Lite-ot, ha lecserélnétek?

Figyelt kérdés
(Ma forgalomban lévő, Telekomnál vagy elektronikai termékeket értékesítő szaküzletben - Euronics, MediaMarkt, ilyenekre gondolok - kapható, Telekomos, vagy kártyafüggetlen konkrét készülékjavaslatokat kérek, kb. ebben az termék,- és persze árkategóriában)

2021. dec. 20. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy A52-t szeretni fogja.

De biztos, hogy le akarja cserélni? És biztos, hogy mástól nem telefont kap? :))

2021. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magamról beszélek. Magamnak lenne a telefon (azt nem írtam, mert a kérdés szempontjából irreleváns). Esetleg még a korom, ami érdekes lehet: Y generációs vagyok, 39 éves (1982-es), és férfi.
2021. dec. 20. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, rendben, csak a #karácsony... ☺
2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez mennyi volt, mikor vetted? Úgy 120k körül? Annyiért a legjobb választás szerintem: Samsung Galaxy a52s 5g.
2021. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt ma néztem, csak valamiért az eladó nagyon lebeszélt a Samsungokról (megjegyzem, nem is lehetett valami nagyon kompetens, mert nekem vásárlónak csak samuzta nemes egyszerűséggel a Samsungot... hogy samu így, samu úgy...) Biztos Samut akar? stb.
2021. dec. 20. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
#5, XD. Melyik boltban? Netán Telekomban?
2021. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már fogalmam sincs, mennyi volt, 3 éves a mobilom (azóta a forint értéke is nyilván rengeteget változott sajnos negatív irányban, mondjuk 80-90 ezer forint nem annyit ér ma, mint akkor, erre akarok célozni, semmi másra), inkább arra akarok kilyukadni ezzel az egésszel, hogy valami jó kis átlagtelefonban gondolkodnék, ami nem a legalja az okostelefonoknak, de azért messze nem is a legteteje (azt egyfelől anyagilag sem érném fel, másfelől a Pro készülékek is azért avulnak annyit, hogy 3 év múlva már messze nem kiemelkedőek, viszont az árukat azért sajnálnám kiadni)


Szóval kompromisszumkész vagyok, csak mondjuk az azért nem teljesen mindegy, hogy mi a kompromisszum tárgya.

2021. dec. 20. 20:35
 8/11 A kérdező kommentje:
6: igen, Telekomban. Bő 10 éve előfizetéses Telekomos vagyok,előtte másik legalább 10 évig Dominós voltam, durván (értsd: kb., azaz körülbelül) 10 éve van meg a mostani számom, amit azért kellettem lecserélni, mert egy flottában voltam, és egy nálamnál potensebb, befolyásosabb embernek kellett a számom (és pont a két ünnep között cserélték le)
2021. dec. 20. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha rámész árukeresőn a mobiltelefonokra, a52s 5g a top1 legkeresettebb/legnépszerűbb telefon.

Mobilaréna teszt is jókat ír róla. Ebben az ársávban nem nagyon van más értelmes telefon.

Talán még xiaomi mi 11 lite 5g, poco x3 pro, ilyesmik, ezzel nekem viszont az a bajom, hogy nem "rendes" android van rajt, hanem miui.

2021. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9:A miui-val mi a baj? (csak őszintén) Mitől nem rendes Android az? Miben más, mint a 'rendes' Android? (még nem volt Xiaomim, csak Huawei-em a kínai márkák közül... Ezelőtt egy Huawei P9 Lite, most egy Huawei Mate 20 Lite, a családban pedig még Huawei P30Lite készülékek vannak, azokat sokszor használtam-használom, amikor anyuék valamit nem értenek. Ezenkívül nagyon régen voltak Samsungjaim (Galaxy Ace3, amire konkrétan emlékszem)
2021. dec. 21. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!