Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki 2021-ben egy nyolc éves...

Ciki 2021-ben egy nyolc éves telefont és egy 7 éves laptopot használni ? Hibátlanul működnek, soha nem voltak szervízben. Egy kicsit lassúak már azért, de más bajuk nincs azon kívül.

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 éves a DELL laptopom, igaz olyan processzorra cseréltem, ami születésekor nem is létezett (a leggyorsabbra, max cashel), 4GB RAM, SSD hátértár.

Masszív, öntött magnézium ház, hibátlan.

Nem is egy van a családban.

Igaz nem renderelek vele..

2021. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Munkaeszközt - mert a laptop és a telefon az - nem a kor, a divat, a "menőség" alapján választunk, hanem hogy alkalmas-e az általa elvégzendő feladat hatékony elvégzésére.


Sőt: környezetvédelmi szempontból is érdemesebb minél hosszabb távon kihasználni a gép lehetőségeit, ezzel ugyanis a keletkező e-hulladék - amit nem mindig kezelnek megfelelően (például Indiában köt ki: [link] ) - mennyiségét csökkentheted.

2021. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinőttem már abból, hogy érdekeljen mások véleménye, illetve a mi korosztályunkban eleve a kutyát sem érdekli az egész.

Simán használnék még gombos telefont is, csak azért váltottam, mert az "újabb" működik az autóban (BT kihangosítás), rögzíti a beszélgetéseket (nem hátsó szándékkal, csak munka miatt lényeges, így nem kell nekem papírra jegyezni dolgokat, sokkal kényelmesebb, pláne vezetés közben). Navigációs szoftvert használok még rajta, néha.

Az "újabb" telefon 6 éves / 4,5" / Android 5, nekem maximálisan megfelel és még tetszik is, hogy nem túl nagy. Már vagy 2 éve használom, nagyon bevált.

Plusz pótalkatrész céljára van hozzá még több tartalék darabom is, akkuk is. De erre nem volt még szükség.

2021. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki. Egy iPhone 13 Pro Max 1Tb 307 év múlva is tökéletes telefon lesz.
2021. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
23%
Mit is szeretnél kérdezni?
2021. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!