Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9+ akkumlátor...

Samsung Galaxy S9+ akkumlátor + beégett kijelző csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 3 éves s9+-om. Új telefont nem szeretnék venni ha nem kell, viszont ha gazdaságtalan a javítása a mostani telómnak, akkor meg inkább vennék... Olyan kérdésem lenne, hogy kb mennyibe kerül egy beégett kijelző cseréje + egy új akksi? Telefonom kb. 50.000 ft-ot ér.

Köszi:)



2021. dec. 26. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
S9+ nak olyan 50 től kezdődik a kijelző cseréje +15-20 az akkucsere, szóval nem igazán éri meg sajna
2021. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia, nem éri meg javítani, akkor inkább már gyűjts egy új telóra
2021. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Venni akartam egy s21+-t, de nem látok akkora fejlődést, hogy még le kelljen cserélni:)
2021. dec. 26. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is lesz már akkora ugrás generációk között, kicsit gyorsabb proci, jobb kamerák, jobb kijelző stb
2021. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van, de attól még nem éri meg javíttatni. Nekem is S9-em van, hibátlan, karcmentes, szeretem, az akku gyenge csak, de veszek másik telót nemsokára, mert nem éri meg ezekkel foglalkozni már.
2021. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy miért ég be a kijelző? Alul van egy rózsaszín sáv + a navigációs gombok mégsötétebben bele vannak égve. Felül is bevan égve a google chrome keresője egy linkkel együtt.😆
2021. dec. 27. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor S9-em volt akkor kikapcsoltam a navigációs gombokat, sötét háttérképet használtam stb mikor eladtam volt 3 éves semmi baja nem volt
2021. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!