Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez a telefonom...

Miért nem jelez a telefonom semmilyen üzenetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Közel 4 éves iphone 7emen sajnos mostanában semmilyen üzenetet nem jelez kivéve a hívást.

Tegyük fel írnak nekem messengeren egyáltalán nem jön értesítés róla csak ha belépek az alkalmazásba igazából legelsőnek azthittem ott van valami elállítódva viszont már sehol sem jelez se imessage sem sehol megnéztem a beállításoknál is hátna valamit én állítottam el viszont mindent rendben találtam.

Valaki találkozott már ilyennel?

Tapasztalat?



2021. dec. 27. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

ezt csináld meg:

Az iPhone 7 kényszerített újraindítása

Tartsa megnyomva egyszerre a hangerőcsökkentő gombot és az Altatás/Ébresztés gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot.


A messenger meg úgy sz.r ahogy van, azon nem kell csodálkozni ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy kellene. Nekem az összes iPhoneonomon bolond volt.

2021. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!