Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rejtett számról való hívást...

A rejtett számról való hívást miért nem veszi fel az emberek nagy része?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 05:27
A kérdező szavazást indított:
Felveszem
Nem veszem fel
50 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Pont azért, amiért a bejárati ajtót sem nyitom ki, ha nem tudom, ki csönget.
2021. dec. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam felvenni, mert általában csak mindenféle ajánlatokkal, meg felmérésekkel hívogatnak magánszámról, amikre egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Plusz nincs olyan ismerősöm, aki annyira fontosnak érezze magát, hogy magánszámról kell hívogatnia mindenkit. Aki meg konkrétan akar valamit, az majd felhív normálisan.
2021. dec. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában eladni akarnak valami f4szságot
2021. dec. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem veszem fel

Beállítottam, hogy a telefon automatikusan blokkolja az ilyen hívásokat.

2021. dec. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

“ Plusz nincs olyan ismerősöm, aki annyira fontosnak érezze magát, hogy magánszámról kell hívogatnia mindenkit.”


Ezt nem értem. Mi köze a fontosságának a rejtett számhoz?

2021. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként a vicc az, hogy amikor még 2000 elején nem volt a vezetékes telefonokon számkijelzés, illetve ha vezetékesről mobilt hívtunk, akkor nem jelezte ki a számot, felvették boldog-boldogtalannak.
2021. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én felveszem, volt, hogy fontos ügyben akartak elérni, csak az illetőnek rosszul volt beállítva a telefonja. Jó nagy szószba kerülhettem volna ha kinyomom. Ha tényleg valami értékesítő vagy ilyesmi akkor "kösz nem érdekel" és leteszem. Ennyi.
2021. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert vagy nem szólnak bele, vagy rám akarnak sózni valamit, vagy pedig "csak" egy pár perces felméréssel zavarnának, aztán a pár percből lesz 20-30 perc, pláne úgy, hogy ugyanazt a kérdést felteszi többször átfogalmazva.
2021. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
azért nem vettem fel régen mert ilyenkor marketingesek hívtak, hogy fektessem be a pénzem vagy menjek hallásvizsgálatra, kössek életbiztósítást, vitaminra van szükségem, nyertem egy utazást, vegyek mágikus hengert, stb..
2021. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Egy barátom húga próbált elérni, hogy a barátom kórházba került súlyos állapotban ahol meg is halt én meg nem is tudtam róla, bemehettem volna elbúcsúzni. Azóta felveszek mindent. Most az teljesen mindegy, hogy miért ismeretlen számról hívott.
2021. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!