Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rejtett számról való hívást...

A rejtett számról való hívást miért nem veszi fel az emberek nagy része?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 05:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
77%
Nem veszem fel, szinte soha, kivétel ezek között, ha valamilyen alkalom( születésnap, névnap) van, mert nem minden távolabbi ismerősömnek van elmentve a száma, vagy lecserélték és azóta új számuk van és tudom, hogy biztosan engem akarnak keresni.
2021. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mantis religiosa ***** válasza:
91%

Kb. olyan, mint napszemüvegben beszélgetni valakivel. A rejtőzködésnek oka van.


Ha pedig valaki kijelzetlen számról hív, és fontos, akkor dob egy sms-t, és visszahívom.


Ismeretlen, de kijelzett számot mindig felveszek, legfeljebb ha nem kívánatos, elmentem, és a későbbiekben kinyomom.

2021. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

“ mert nem minden távolabbi ismerősömnek van elmentve a száma”


Az ugye megvan, hogy hiába van elmentve, a nem kijelzett szám attól még ismeretlen marad.

2021. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én régen felvettem, mert úgy neveltek, úgy szocializálódtam. (gyerek koromban a faluban csak a postán és a tanácsban volt 1-1- matávos vonal, semmi több) Régen a vezetékes telefon nem írta ki a számot, nem is volt neki kijelzője, csak csengett vagy nem csengett ennyit tudott :D Szóval nem volt kérdés, hogy felveszem-e. Aztán amikor a vasúton dolgoztam szinte percenként csörgött a telefon, 95%-ban fontos dolgok miatt, úgyhogy nem volt kérdés, hogy felveszem-e.

De ma már mindenkinek van telefonja és minden baromságért fel tudnak hívni és ebből nagyon elegem van....

Meg ott vannak a direkt marketinges cégek. ÁÁÁÁ megőrülök! Nem akarok 14990-ért lóbalzsamot venni!!!! Ha bidapesti szám csörög már görcsben van a kezem... ha véletlenül felveszem akkor meg próbáélok udvarias lenni, mert az a szerencsétlen flótás aki el akar nekem adni valamit csak az idejét fecsérli és nem keres semmit, mert csak az eladások után kapnak jutalékot....

Jobb volt amig csak az a két volna volt a faluban és táviraton jött az üzenet...

2021. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
mert az hív rejtett számról aki vagy valami biztosítást, vagy porszívót akar rámsózni.
2021. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

Nekem tetőfedő cégem van.

Szoktam néha sorsolást csinálni az ügyfelek közt, például most adventkor 10 ajándék karácsonyfát sorsoltam ki. Mindig letiltott számról hívok ilyenkor, aki felveszi, az megkapja a nyereményét.

2021. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mantis religiosa ***** válasza:
100%
#16! Mit szoktál csinálni a sok nyakadon maradt fenyőfával? 😄😄😄
2021. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%

'A rejtett számról való hívást miért nem veszi fel az emberek nagy része?"

Mert tahó parasztok.

2021. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17, csak akkor veszem meg, amikor megvan a nyertes. Sorry, én megtettem mindent. :)
2021. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mantis religiosa ***** válasza:
Biztosra mégy, úgy látom. 😇😇
2021. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!