Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera is ugyanúgy le lehet...

Iphonera is ugyanúgy le lehet tölteni zenét, mint androidos telefonra?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de még sosem volt Apple termékem és az se 3at szeretném majd megvenni. Ez egy fontos tényező nálam, mert gyakran utazok repülővel és ott szeretek zenét hallgatni. Köszi előre is a válaszokat!

2022. jan. 1. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az Apple Music vagy a Spotify nem jó? Nem kerül sokba.

De amúgy igen ja lehet letölteni. A gyári Zene appba csak számítógépről tudsz zenét tenni (meg persze a hivatalos forrásból letölteni). Az iTunes program segítségével bármilyen letöltött zenét át lehet alakítani m4a formátumba és mehet is a Zene appba.

Ha a telefonon töltesz le zenét akkor azt nem fogod tudni megnyitni a Zene app segítségével, de van sok app amivel ez működik. A VOX például ilyen.

2022. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ez ingyen van?
2022. jan. 1. 22:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát attól függ honnan töltöd le :D
2022. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ok, köszi 😃
2022. jan. 1. 22:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Írja le világosabban?

Ha letorrentezed, fel tudod tenni a telefonra. iTunes programmal számíítógépről a telefonon lévő Zene appba.

Ha sokat repülsz akkor azért nem a legszegényebb vagy... komolyan nincs 1800 forintod előfizetni Apple Musicra vagy Spotifyre? Van offline megoldás ott is.

2022. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igaz, jobb lenne előfizetni és úgy egyszerűbb, asszem ez lesz, köszi 😃
2022. jan. 1. 22:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is nemrég váltottam iPhonera androidról, előfizettem spotifyra, annak több előnye is van a torrentezéssel szemben, én nagyon szeretem, jó app.
2022. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is használom, de nem vagyok előfizető
2022. jan. 1. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:

sokszor vannak akciók, meg kuponkódok, sokat lehet spórolni. Eleve kapsz 3 hónapot ingyen.

Kipróbálhatod milyen, elérhtő androidra is az Apple music

[link]

2022. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az Apple Music szerintem jobb, ha szereted a zenét annyit megér.
2022. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!