Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megnyomom a telefon kikapcs...

Ha megnyomom a telefon kikapcs.oló gombját kikapcsol?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem. mert félek, hogy ha túl hosszan nyomom, újratelpíti magát, és törlődnek az adataim

2022. jan. 2. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem törlődnek. Még a HR el sem.
2022. jan. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Nem tudom milyen telefonról van szó.

Ha mai akkor ha megnyomod csak elalszik a képernyő, de ha újra megnyomod megint tudod használni. Ha hosszan nyomod akkor fogja feldobni, hogy kikapcsolás vagy újraindítás.

Ha kikapcsolod akkor ki lesz kapcsolva. Ha újraindítod akkor kikapcsol majd magától vissza.

A Hardresetet a beállításoknál tudnád csak kezdeményezni.

Mégegyszer kiemelem, hogy ezek a mai telefonra vonatkoznak, a régebbiek is hasonlóan működnek, csak más elhelyezéssel.

2022. jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
85%
Nem biztos. Lehet hogy bekapcsol. Pl. ha épp ki volt kapcsolva.
2022. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A mai világban ha legalább 80 éves vagy akkor talán megértem a kérdést, ha fiatalabb vagy akkor no komment.
2022. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyomógombosoknál volt ilyen, hogy hosszan megnyomtad és kikapcsolt, de adataid nem törlődtek akkor se.
2022. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszan nyomod kikapcsol.
2022. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert félek, hogy ha túl hosszan nyomom, újratelpíti magát, és törlődnek az adataim"

Én is félek, amikor ilyen kérdéseket olvasok.

Ha meg tudod tenni, a tötrténelem biztosan megemlékezik majd rólad.

2022. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 10 másodpercnél tovább nyomod, akkor vagy kikapcsol, vagy újraindul. Ez a kényszerített újraindítás. (iPhoneok esetében kicsit máshogyan van, azt nem tudom.)


De az adataid nem törlődnek ilyenkor sem, csak kikapcsol vagy újraindul a készülék. Ha kikapcsol, akkor meg csak be kell kapcsolnod a bekapcsológombbal.

2022. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyerekek, nyugodjatok már le xDD

Kíváncsi voltam, vajon egy ilyen kérdésnél már mondják-e azt az emberek: "jézus bazzeg, ki ez az ostoba f.sz"

De nem, ma hajnal óta 8 embernek volt ideje arra, hogy erre egyáltalán egy szóval is reagáljon, 3 pedig konkrét kisregénnyel állt elő. Komolyan el kéne gondolkodnotok az életeteken srácok :D

2022. jan. 2. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:

ja szóval mi vagyunk a nyomorékok mert segítő szándékúak vagyunk, értem :D

nem is tudod mennyi ilyen kérdéssel találkozunk (sim kártyára lehet e képeket rakni, hogy kell képernyőfotót csinálni, árt-e a gyorstöltés, ez vírus-e)...

2022. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!