Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed a Motorola...

Mi a véleményed a Motorola telefonokról? Jók, rosszak, vagy a kettő között?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatod?

2022. jan. 3. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az a cég még létezik??? 😯😮
2022. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve volt Motorola telóm legutóbb, de akkor nagyon szerettem. :)
2022. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1.Nem vagy vicces.

Google kezében volt sokáig, eléggé feszegették is a határokat amikor az aktuális Nexusokat is keresztbe ették a csúcs Moto telefonok(a régi X-es Motok szerintem a legjobbak voltak droid fronton).

Most a Lenovo kezében van, a többi történelem, szóval továbbra is patinás és garancia a jó szoftverre, és a megfelelő minőségre.

Kérdező:

Asszem összefoglaltam, annyit tennék hozzá hogy csak az Alzánál lehet normálisan garanciával venni, nem sok versenyképes telefonjuk van manapság de amik piacon vannak az bőven jók.

Elég jó stock android van rajtuk, átlagban 2 főverzióváltást meglépnek, normális kamerát raknak általában a telefonokban.

Nincs probléma velük.

2022. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk családban csak Motorola telefonok vannak Motorola one Vision, Motorola g8 Power, Motorola G10 , Motorola g50 .

Mind tökéletesen müködnek Stock Android van rajta .

2022. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Mostanság egyáltalán nem hallani róla semmit. Legalább is én nem hallottam róla.
2022. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!