Iphone 11 2022-ben?

Figyelt kérdés
Megéri egy iphone 11-et vásárolni 2022-ben? Elég jó áron(havi 7 ezer forint) meg tudnám vásárolni szolgáltatónál, mert régóta előfizető vagyok, és kapnék rá kedvezményt. Jelenleg egy Huawei p20 lite telefonom van, de érzem hogy már megérett a cserére. Kezd lassulni, és az aksija is gyorsan merül. Mekkora előrelépés lenne az iPhone ehhez képest? Tudom hogy a kijelzője nem a legjobb, és ebben az árban vannak sokkal jobb amoled panelek, meg már közel 3 éves telefon. De általános felhasználásra milyen? Elég gyors? Nem fagy? Élőben milyen a kijelzője? Nagyon látszik hogy lcd? Azt mondják, hogy élőben egyáltalán nem olyan rossz mint hagzik. Egy amoledes iphone-nak mennyivel szebb a kijelzője? Jó telefon lehet még 2-3 évre? Kb annyi ideig terveznék vele, és utána váltanék iphone 13,vagy 14-re.

2022. jan. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Pár ezer forintért drágábban kitudnál hozni 13at.
2022. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen megéri.
2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, igen havi 14 ezer forintért... Dupla annyit nem akarok érte fizetni...
2022. jan. 4. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Messziről nem látszódik, hogy lcd, az viszont igen hogy iphone.
2022. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Szerintem ha fontos, hogy 5G mobilhálózat és újabb processzorod legyen, akkor már megéri 12-t venni, a 11 idén már 3 éves lesz. Nekem 11-em van, a kijelzője szerintem nem rossz, a videók viszont nagyon sok tárhelyet foglalnak, 128Gb-os modellt válaszd.
2022. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 5g annyira nem érdekel, mert ahol lakom még nem is lehet használni. A kamera se annyira érdekel, mert nagyon ritkán csinálok 1-2 képet, videót szinte soha. Azért nem szeretnék többet fizetni, mert pl a 11 és a 12-es iphone között, havi szinten 5 ezer forint különbség van, de a 12 és a 13 között, meg 2 ezer, és akkor már a 13-at érné meg választani, de annyit meg már nem akarok érte adni, mert úgy is általános felhasználásra kell.
2022. jan. 4. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Xr van, ami 1 évvel korábbi a 11-nél, de még ez sem lassú, szóval a teljesítménnyel nem lesz problémád. Az lcd csak akkor tűnik fel ha fekete tartalom megy a képernyőn, de ettől függetlenül a színek jók, meg minden más is, csak nem amoled. Azt írod 2-3 évre veszed, szerintem annyi időre bőven jó, de még 5 évre is. Szóval összegezve: Szerintem megéri.
2022. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy Huawei p20 lite kijelzőjénél gondolom azért sokkal jobb. Mert azt hiszem ez ips panel.
2022. jan. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!