Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s20 fe vagy...

Samsung galaxy s20 fe vagy iphone 11?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok,és miért? Egy árban tudnám mind a 2-őt megvásárolni egy szolgáltatónál,és erre a 2-re esett a választásom.Melyikket választanátok,és miért?Mennyivel jobb a samsung kijelzője?

2021. dec. 21. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Iphone 11 IPS kijelzője természetesen nincs versenyben az AMOLED-del, felbontásban is jobb a Samsung. Ami még a Samsung mellett szól, hogy 1 évvel fiatalabb modell és bővíthető.


Az Iphone szoftveresen stabilabb, hosszabb ideig támogatott, viszont az utóbbi időben a Samsung zászlóshajói is kapnak 3 főverziót. Az A13 rendszerchip tönkreveri az Exynos-t, minden tekintetben erősebb, így például hiába a kisebb akkumulátor a Samsunghoz képest, jobban kezeli a rendszert, tovább is bírja egy töltéssel.


Ezek azt gondolom releváns tényezők lehetnek, a többi szubjektív, de itt inkább az fog dönteni, hogy androidot vagy ios-t szeretnél inkább.

2021. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
E kettő közül én az iPhone-ra szavaznék toronymagasan és egyértelműen.
2021. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én Iphone-t választottam.Tapasztalataim szerint,iphone ha tovább tervezem használni a telefont
2021. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel s20fe-t lehet venni már 160k-ért is, iphone viszont nincs 210 alatt sehol én biztos azt venném.

Később is könnyebb eladni az iphonet, nagyobb is az értéke.


Ha mutatkozna a 60-70 ezres árkülönbség, amennyit árukereső mutat, nem biztos, hogy költenék annyival többet iphonera, de egy árban biztos azt venném.

2021. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Samsung kijelzője messzemenően veri az iphonet ez mindig is így volt. Kamerában is szebb és élettel telibb a samsung. Rendszer kinézetre és kezelhetőségre is a samsung javára dől a mérce.

Iphone nak pusztán annyi előnye van talán, hogy tovább lesz frissítve de ha figyelembe vesszük, hogy egy átlag ember 3 évente úgy is telefont cserél ez az előnye teljesen feleslegessé válik. A samsung pedig figyel a telefonok frissítéseire szóval mire lecserélnéd akkor is valószinű a legújabb frissítésekkel tennéd. Plusz vannak kis extra szolgáltatások amik a samsung felé döntenek pl Samsung Pass, a Samu böngészője még a google nél is jobb mobilon, a hangszórójának is szebb a hangzása a Dolby atmosal, üzemidőben pedig nekem a samu inteligens akkumulátor beállítása nagyon bevált sosem fordult elő egésznapos használatnál sem, hogy lemerültem volna. 2,5 év alatt 1X sem omlott össze a rendszer mindig gördülékeny volt. Face csoportokban is rengeteget olvasok, hogy senki sem bánta meg csak azt, hogy nem váltott hamarabb elvétve akad csak aki inkább iphone ra váltana vissza.

2021. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Melyek a fő szempontok ami alapján döntenél?

Volt Samsungom, most pont iphone 11-em van.

Tapasztalatok alapján az iphonera szavazom.

2021. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem,hogy iphone 12 lesz,mert nem sokkal drágább mint a 11,és sokkal szebb a kijelzője,plusz külsőre is jobban tetszik.Az androiddal sincs semmi bajom,de szeretnék végre egy olyan telefont ami tényleg stabil,nincsenek micro laggok,fagyások.És igaz,hogy míg egy androidos gyártónak van egy csomó telefonja,pl a samsungnak is van vagy 20 modellje,addig az apple-nek csak pár darab telefonja van,és ezért tudják sokkal jobban optimalizálni a szoftvert.
2021. dec. 23. 23:56
 8/9 anonim válasza:
Jól döntöttél! :)
2021. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként használtam egy iphone 6-ot egy kis ideig,és akkor eldöntöttem,hogy a következő telefonpm egy iphone lesz. De az s20fe is megtetszett a jó ár/érték aránya miatt,de már kicsit elegem van az androidból,jobban tetszik az ios letisztult kezelőfelülete.
2021. dec. 24. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!