Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Xiaomi mobilte...

Mit gondoltok a Xiaomi mobiltelefonokról?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam ezen a márkán bár kicsit bizonytalan vagyok és kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről a márkáról?

Pozitívum negatívum:)

Esetleg tudnátok is ajánlani nekem?

Keretet direkt nem mondok mert tudom, hogy hatalmas a szórás :)



2022. jan. 4. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
1 hó alatt beégett a kijelző.
2022. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Családban van Xiaomi az alsó kategóriából, ismerősnek pedig a felső-középből. Hardveresen teljesen rendben vannak, viszont a szoftverük a MIUI felülettel tipikusan az a fajta, amit vagy szeretsz, vagy utálsz. Én az utóbbi vagyok, nekem teljesen béta verziós szoftver érzetét kelti.

Az tény, hogy a végletekig testreszabható, viszont olyan logikátlanul vannak össze-vissza szétszórva a beállítások, hogy sokszor tud idegesítő lenni a rendszer. Az pedig már szubjektív dolog, hogy nekem kinézetre se jön be egyáltalán. Ellenben ismerősöm imádja az egész MIUI környezetet, szóval ez a "kinek mi" alapon működik.

(Azt pedig zárójelben jegyzem meg, hogy biztonság terén vannak kételyek sok embernél, talán még jobban, mint a Huawei esetében.)

2022. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt 3 ilyen márkájú telefonom. Olcsó húsnak híg a leve.

Nem tudnám rá azt mondani, hogy szép képeket csinál. Még a 100 megapixeles modell sem.

Nincs sztereó hangzás. Ez nem tűnik fel addig, ameddig csak mono telefon volt a kezedben.

Nem szép a kijelző képe és nekem a szememet is bántotta, fájt a fejem.

A töltőcsatlakozó 1 év után tönkrement.

Az SAR érték a Xiaomi esetén a legmagasabb

2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Az van, szeretem. 2 év alatt most kezdem érezni, hogy néha mintha lassabb lenne, korábbi (és drágább) mobilnál már hamarabb volt gond.
2022. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat :)

3-as azért én úgy gondolom, hogy nem lehet teljesen azt mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve hiszen vannak azért egész szép áron is.

Pl. A 11t/11t pro. Vagy a mi 11/11i

2022. jan. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!