Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok Iphone SE-vel...

Miért nem tudok Iphone SE-vel online sorozatot nézni?

Figyelt kérdés

Adott egy Iphone SE 2, sorozatot szeretnék nézni a Dmdmedia oldalon bármit néznék kb.3 percet tudok nézni belőle aztán kidob, de ha újra megnézném és oda tekerem ahol kidobott onnantól megint megy úgy 3 percig..

Találkozott már valaki ilyennel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 5. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Megnéztem laptopról, nálam megy. Ahogy látom, ez egy INGYENES oldal, nyilván ennek összes létező kompromisszumával. Vannak rajta tehát reklámok, amit nyilván a telefon pici képernyőjén (az iPhone-é se akkora, mint egy tableté, vagy egy laptopé, akármilyen jó kis telefon) iszonyat nehéz kinyomogatni.


Vásárolj Netflixet pénzért (ez is ott van fenn eredetileg), vagy nézd laptopról és x-eld ki az elején azt a pár ablakot(ingyenes, de nyilván illegális és -a felugró ablakok miatt - nyilván kompromisszumos megoldás). .

2022. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg másik böngészővel.

Chrome, Opera, Firefox, DuckDuckGo, ...

2022. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azt nem mondtam, hogy laptopról, Windows 11 alatt, Edge böngészővel próbáltam.

2022. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A reklám ki X-éléssel nincs baj, mert ugye azt az elején dobja be, utánna elindul, a telefon le van rakva egy tartóba és hozzá sem nyúlok, azért nem értem a dolgot. A laptop meg nem nagyon megoldható, mert a munkahelyemen szeretnék sorozatot nézni, mondjuk ebédidőben.
2022. jan. 5. 10:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam Chrome-al is de olyan mintha újratöltené az oldalt
2022. jan. 5. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a munkahely, hogy megengedett a sorozatnézés mondjuk ebédszünetben, akkor simán nézném a munkahelyi gépen (ha irodai munkás vagy). Ha pedig tiltott, akkor wifiről sem merném.
2022. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tiltott csak nincsen céges gép
2022. jan. 5. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
iPhone-on a Safarihoz van Adblock. Az App Store-ban le tudod tölteni.
2022. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!