Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság hány GB RAM az...

Manapság hány GB RAM az ideális egy telefonba?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egy Xiaomi vagy Huawei telefonba minimum a 4gb. Bár vannak olyan ismerőseim akiknek a Xiaomi Redmi note 9S is eléggé akad. Az egyikojuknek tudom, hogy 4gb ram van a telojában. Nekem is volt egy Xiaomi redmi note 8T abban is 4gb volt és jó volt. Viszont a Huawei P9 3gb rammal volt amikor szarakodott. Illetve Xiaomi Redmi 8 3gb ram esetén is halottam olyat. Samsung telefonokrol én annak idején csaj az ilyen Galaxy J1-J5 meg A3 áru és hasonló termékekről halottam gondokat. A közép-felső kategóriás termékekkel minden ismerősöm meg volt elégedve. Illetve ugyanez volt az oneplus, Google teloknal is. Ilike, dogge, cubot ezekhez sajnos volt szerencsém senkinek nem ajánlom. Jelenleg IPhone 6S telom van ez már néha laggol. De még mindig jobb mint a Cubot X20 4 éve. Az iPhone x/xr telokrol halottam még olyat, hogy lehetett volna jobb is a teljesítményük.

2022. jan. 5. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
5,25
2022. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

Szia! Ez nagyon sok mindentől függ. Főként az adott készülék rendszerének az optimalizásáról.

Az Apple készülékek azért nem igényelnek horribilis mennyiségű RAMot, mivel a rendszer olyan jól van optimalizálva, hogy 4 - 6 GB memóriával is kiválóan tud rengeteg háttérfolyamatot és megnyitott aplikációt kezelni.


Androidos készülékeknél a gyártón múlik a kérdés, hogy mennyi időt fordít a rendszer készülékre történő forkolásában.

A samsung, xiaomi, huawei eléggé jó munkát végez ezen a téren személyes tapasztalatok alapján.

2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Telefonba manapság már 4 GB ram az, amire szükség van, főleg, ha több alkalmazást is szeretnél egyszerre használni rajta.

2022. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
IOS-nál 3-4 elég, Androidot nem vennék 6 alatt.
2022. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“Xiaomi Redmi note 9S is eléggé akad”

Szoftveres hiba vagy rossz cpu

2022. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
4GB alatt már nem szabad telefont venni, a 6GB sem az ördögtől való.
2022. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4gb ram-or ajànlok. De, van olyan telóm, ami 1 GB rammal is egèsz jól elvan.
2022. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja pl egy IPhone 6 eléggé jól bírja még mindig hiába csak 1gb ram van benne.
2022. jan. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!