Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vastagabb kb az összes...

Miért vastagabb kb az összes telefonnak a keret a kijelző alján kivéve az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Az iPhone-nak egyenlő vastag a kijelző körül a keret, leszamitva a kamara szigetet. Levédették? Miért nem tud a többi telefon gyártó is ilyen szép minimal designos telefont csinálni? Ocsmány szinte az összes telefon. Én szívesen váltanék androidra de egyik se néz ki jól.
2022. jan. 8. 01:39
 1/9 anonim válasza:

Hát nekem pl Samsung S20-am van és annak szép egyenlő vastag ugyanúgy. Szóval simán akad pár, talán a Huawei meg Xiaominak is van ilyen.

Levédetve biztos, hogy nincs, azt, hogy kis káva van nem lehet, amelyiknek nagyobb van vagy a kijelző arányából fakadhat, vagy a design megköveteli (pl az alaplapon és mellette ott vannak dolgok és nem tudnak oda kijelzőt is).

De röviden van pár, csak meg kell őket találni, meg a gyártópreferencia is számíthat ennél, úgyhogy nem kezdem sorolgatni.

2022. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyu, régebben olyan kerete volt a többi telefonnak is, akkor meg az volt a baj, hogy miért az iPhone-t másolják. Egyébként pont az iPhone használ elavult dizájnt, mert a lekerekítés az új divat. Az Apple azért tartotta meg a dizájnt, mert az egyenes oldalfalú csúszik ki legnehezebben a kézből, annak a legstabilabb a fogása. Sokan ezt csalódásnak tartják és Androidos telefonra váltottak. Vicces, mi?
2022. jan. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Ez most komoly? Tènyleg kèpesek az emberek emiatt lecserèlni a telefonjukat? Hát tènyleg vicces. Az ilyen embereknèl tuti baj van a toronyban.
2022. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem az iPhone egyre szarabb és instabilabb. Én szeretem a minimal design-t. Nagyon szívesen lecserélném már és kipróbálnám milyen az Android. Nehezen találok ilyen telefont. Én pl nem vennék olyan telefont aminek nem ugyanolyan vastag a kerete. Zavarja a szemem:D legalább akkor csinálnák úgy hogy amekkorára az alsót tudják csinálni akkorára csinálják az oldalsó keretet is. Hiába tudják azt keskenyebbre is.
2022. jan. 8. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom mire gondolsz, de az enyém egyforma körben. A72
2022. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyèmnèl is majdnem egyforma. Talán ha fèl-egy mm-el nagyobb alul. Szóval tènyleg csak hajszálnyival.


Motorola G10

2022. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában inkább az alsó kategóriában fordul ez elő. Az én szemem egyébként az iPhone mindenhol vastag kerete zavarja, amire gondolom szintén van "kényelmi" magyarázat...
2022. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy esztétika miatt ilyen az iPhone. Egy kicsit precízebb így. Persze megértem ha valakinek nem tetszik. Én elég szimetria szerető ember vagyok. És csodálkozok hogy az apple-n kívül mas nem nagyon gyárt ilyen kinézetű telefont.
2022. jan. 9. 01:42
 9/9 anonim ***** válasza:
A többi gyártónál gondolom fontosabb, hogy ahol lehet, legyen vékony, a Apple-nél meg ugye ez van, ezt kell szeretni. Azzal a hatalmas notch-csal együtt.
2022. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!