Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok embert látok sérült...

Sok embert látok sérült kijelzőjű telefonnal és volt hogy olyantól akit ismerek megkérdeztem, miért nem vett rá védőüveget/ fóliát és tokot? Fórum olvasók ti hogy vagytok vele, vettetek a mobiltokra védő üveget/ fóliát és tokot?

Figyelt kérdés
Mindenképp olcsóbb és egyszerűbb, mint egy kijelző csere. De erre valaki azt mondja nem jutott eszébe, vagy hogy pl tokkal nem divatos.

2020. okt. 14. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Van tok és üveg, de az üveg törött rajta.

Nekem nem divatból van telefonom, ha erre vagy kiváncsi.

És azért törött az üvege, mert nem izgat hogy meglátod törötten.

2020. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a tokokat, mert szerintem nem néznek ki jól. De védőüveget mindig veszek, még ha nem is ejtem le a telefonomat.
2020. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha elég nagyot esik, akkor az üvegfólia sem ér sokat. Enyémen is volt, még is törött a képernyő.
2020. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De neked miért jutott eszedbe, hogy az én mobilom tokjárol érdeklödj? Mobiltokokat gyártasz/árulsz?
2020. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell dobálni a telefont, vagy különböző esetekben használni. Akkor te úgy vagy vele hogy inkább törjön össze a telefonod de nem teszel tokot rá mert nem néz ki jól.
2020. okt. 14. 12:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudom ki vagy ember... Szimplán feltettem egy kérdést... Ahogy még nagyon sokan ezen az oldalon. Nem árulok mobil tokot...
2020. okt. 14. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:
3+ éves SG S8-am van. Az oldalt lehajló edge miatt nem tudtam rá üvegfóliát venni, 1,5 éve be van törve a kijelzőm. Ezen kívül mindig tokba volt, ennek ellenére a hatulján levő üveg be van repedve.
2020. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs rajta semmi. Tokot kaptam egyszer, de nem sokáig használtam. Anélkül szebb a telefon. Nem hiszem, hogy véd, mivel csak a hátlapon volt.

Kb. 20 éve vannak telefonjaim. Még egyiknek sem törött be a kijelzője. Volt, hogy leejtettem. A mostanit is már többször. Nem lett baja. Persze próbálok vigyázni. Csak otthon esett le, nem az utcán betonra. Meg nem hordom a zsebemben, nem ülök rá, stb.

2020. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

S10+. Ez az első, amit üvegfólia nélkül használok.

Kényszerből.

Kétfajta üvegfólia van korrekt árban, egyik túl vékony és magától elreped, másik túl vastag és nem működik vele rendesen az ujjlenyomat-olvasó.

Műanyag fóliát nem tettem fel, az igazán csak karc ellen véd, az a veszély meg nem nagyon áll fenn, ez a gorilla-glass karcot már bírja, de a törést ez sem.

Tok mindig van rajta. Szebb nélküle a teló, de csúszik, mint egy szappanozott ponty, még nagyobb eséllyel repülne el.

Két évente egyszer szoktam telót leejteni, eddig még mindig megúsztam.

Vagyis kivéve még anno az Xperia Z, pont amikor kivettem a tokból, akkor ugrott le, sarokban repedt az üveg.

Azóta minden telóm tokkal, üvegfóliával futott, a mostani ez első fólia nélküli.

A régi S8+ egyszer esett pofára, üvegfólia tört, teló sértetlen.

2020. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tokom van, elöl nem védi semmi.

N dobálom, vigyázok rá, és nem veszem elő, ha "veszélyes" a helyzet (pl munka közben, utcán sétálva, stb0

2020. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!