Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért CSAK magyar videókat...

Miért CSAK magyar videókat dob be a tiktok???

Figyelt kérdés
A kezdetek óta használom a tiktokot és mindig az általam érdekesnek vélt videókat és külföldi tartalomgyártókat dobta fel a tiktok,de pár hónapja KIZÁRÓLAG csak magyar videókat ad be amik 90%-ban 1000 like alatt vannak és élvezhetetlenek.Már csináltam számtalan új profilt,beállítottam a nyelvet angolra,a nyelv preferenciát szintén,próbáltam VPN-t használni,de még így is CSAK magyar videókat dob,be.Már próbáltam az összes magyar videóra nem érdekelt nyomni,de mintha a tiktokom,csak azt a kifejezést ismerné,hogy MAGYAR VIDEÓK.Valakinek esetleg tapasztalat,vagy megoldás???

#magyar #videó #For You #Tiktok probléma
2022. jan. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
3%
Szörnyű!
2022. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, már próbáltam mindent, de érdekes, hogy csak iPhoneon tapasztalom. Ha anddoridos készülékről jelentkezem be vagy gépről, akkor a rég fy-m jelenik meg. Nagyon idegesítő.
2022. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!