Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a...

Milyen telefont vegyek a gyereknek 20-35 ezer forint között?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 11 éves fiamnak akarom. Első telefonja lenne. Vagyis eddig csak egy 2017-es Nokia 3310-et engedtünk használni neki. De mostmár ugy gondolom kene neki egy ujabb teknologias. Keves a penz de, hogyha ev vegen jo jegyeket kap a bizonyitvanyba. Megbeszeltuk neki, hogy veszunk neki egy Samsung Galaxy A52S vagy hasonlo árkategoriás telefont. Vagyis megprobalunk beruhazni ra. Nekem es a felesegemnek is kell egy telo 65 ezer forint korul kesobb. En huawei y3 felesegem samsung galaxy j4+ hasznalunk. Ezek a telok nem lennenek jok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. jan. 15. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Ki mire használja...az emberek zöme meddenger, net, youtoubey tiktok, kb ennyi. Meg esetleg játékok. Sokan a saját telefonjuk menüjét nem ismerik, volt hogy itt kérdezték, hogy egy nyomorult hívószámot, hogy kell ki és bekapcsolni, hogy a hívott fél lássa vagy ne lássa. Ennyit a fwlhasználásról. A telefon megbízhatósága, tartóssága a fontos egy átlag embernek. Sokra megy vele, ha van rajta ez az amaz, de állandóan lefagy, meg két hét se tellik 3l, de már szervízbe kell vele rohangálni.
2022. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11.Az a probléma hogy a felsoroltak app-oknak sem ártanak ha legalább nem egy A52S kaliberű telefonon mennek.

Fölig ha nem 1 évre veszi az ember...

Ezek viszik az erőforrás zömét.

2022. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ezért is írtam, hogy ne fagyjon le állandóan, fussanak azért rajta az appok. Nekem egy xiaomi redmi note 8t van, amire én használom, nekem arra bőven elég.
2022. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Ennyiből nem új telefont vennék, hanem használtan egy megkímélt Galaxy S7-et, vagy Huawei P20 Lite-ot. Sokkal jobban járnátok.
2022. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy járnak, elavult hardver és szoftver.

Ehhez párosul egy koros akkumulátor...

Ha már minden áron használt kell és olcsó akkor valamelyik iPhone, ahhoz van friss szoftver, meg azért többsége kaphat 100%-os akkumulátorral is.

2022. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
78%
#15, ne feledd, gyereknek kell! Az iPhone-oknak híresen szar az üzemidejük pár évesen, márpedig ennyiért max leélt 6S-t fog kapni, aminek 80% alatt még a hideget sem bírja az akkuja. Tudom, mivel szervizelem. Samsungnál az AMOLED beégésre kell figyelni, cserébe nem kapcsol ki 40%-on.
2022. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól tenném függővé, hogy mire használhatja majd a gyerek. Ha arra kell, hogy telefonálni tudjon vele és ennyi, nem kell internet, akkor simán jó egy ennyiért vett telefon is, viszont akkor nem értem miért kell feltétlen okostelefonban gondolkodni.
2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itt nem is kifejezetten a gyártokkal van a gond. Hanem az árazással. Mivel, hogy a ZTE jo telokat gyart, az Alcatel is jo telokat csinált régen. A Blaupunkt sem olyan rossz de ez csak a drágább termékeikre mondhato el. De innen talán egyedul az Ulefonera lehetne azt mondani, hogy hulladek. Talán innen a ZTE a legjobb.

Viszont igen egyszer az én gyerekemnek is ajánlottak elso telefonnak egy Galaxy J3 vagy J5 telot. Amirol meg is mondtak, hogy neha laggolni fog. Azonban en fogtam magamat ossze szedtem meg egy kis penzt es vettem neki egy Xiaomi Redmi 6-ot. Ami csak 15-el volt drágább. Ami meg mindig volt, hogy kifagyott. Es a gyerekem eleinte arra a telefonra is merges volt. De az meg nem volt olyan gaz telefon, hogy ne tudta volna egy kis ido utan. Mert azzal a telefonnal egy kicsit turelmesebbe is tudtam tanitani a gyerekem. Mivel ritkan docogott. De az meg a boven elmegy kategoria.

Szoval vagy használtan nézelodj pl ilyesmi áron: Xiaomi Redmi 6A/6/6Pro 7/note7/note7Pro. Redmi 8/9A/9C/9 Mi A3. Esetleg még Note 8 Pro is találhatsz kicsit drágábban.

Vagy akkor IPhone 6 , 6Plus, 6S ,6S Plus, SE, 7. Samsung galaxy S5 , S6/S6 Edge, Talán S7 vagy S6 Edge plus is kijon. Vagy mondjuk Huawei P20-at is találni nem sokkal drágábban. Az tökéletes lenne.

De ha mindenképp uj telo kell akkor valahogyan mindenkepp ruhazz be ezekre: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

Egy valamit tanulj meg, kisgyereknek nem veszunk nagyon olcso, noname telefont. Mert akkor utalni fog egy eletre. Es ha ti is venni akartok magatoknak telot a felesegeddel ujonnan legalabb arra a Xiaomi Redmi 9C-re ruhazzatok be. A gyereknek meg lehetoleg vegyetek egy Galaxy A12 vagy egy Huawei P Smart 2020-at. Esetleg ami megjobb lenne az a Xiaomi Note 8 2021. Tehat ha a gyereknek elso telefon minnel jobbat vegyetek neki. Es inkabb magatoknak vegyetek rosszabbat. Akarhogy is viselkedik a gyerek. Mert nekem is van olyan ismerosom aki forditva csinalta. Az 5 colos Nokiát megvettek a szulok maguknak. A 3.5 colos samsung galaxy pocket neo 2-öt megvettek a gyereknek pedig csak 7-8 ezerrel volt dragabb a nokia. Meg is lett belole a gond . Mikor a gyerek nem tudott yt-t nezni . De vegulis utana megkapta egykojuknek az Xperia M3-ját a gyerek. Mi azota is ugyanazt a Xiaomi Redmi A6 és 6 telokat használjuk. Most akarunk venni egy Xiaomi 11 Litet.

2022. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
66%
30 kiloert semmilyet, 11 eves gyereknek meg plane semmilyet
2022. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%
Használt iPhone
2022. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!