Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a bekarikázott...

Mit jelent a bekarikázott nagy R betű a térerő mellett?

Figyelt kérdés
Tehát nem e térerőre biggyesztett roaming emblémára gondolok. Hanem megjelent egy R betű bekarikázva a térerő jelzése mellett.

2022. jan. 18. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
R = Roaming
2022. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Rotschildék figyelnek!
2022. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1


Nem a térerőre biggyesztett R-ről beszélek. Hanem egy karikába írt R-ről erről:®

2022. jan. 18. 10:44
 4/21 anonim ***** válasza:
2022. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kis körben R, amit küldtél, a registered trademark (bejegyzett védjegy) szimbólum
2022. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4


Olvasd el még egyszer a kérdést légy szíves!

Így szól az a kérdés, amit te belinkeltél: "Miért van a telefonomon a térerőnél egy nagy R betű?" Ez a térerőre vonatkozik! Ismerem a roaming jelet, mert aránylag sokat utazom külföldre! Utolsó külfödreutazásom, óta nem cseréltem telefont, így tudom, hogy a telefonomon hogy jelenik meg a roaming szolgáltatás! Az nem karikában jelenik meg! Ez az R pedig karikában jelenik meg! és független a térerő ikontól! a roaming r hozzá van ragadva a térerő jelzéshez, ezzel mutatva azt, hogy melyik kártya az a telefonban, amelyik átállt roamingra!


Még egyszer a gyengébbek kedvéért! Ez a R karikában van és független a térerő emblémától!

2022. jan. 18. 10:59
 7/21 A kérdező kommentje:

kedves #5


Igen, tisztában vagyok vele, ám mit keres ez a registered trademark a telefonom kijelzőjén?! A páromnak is megjelent ez a jelzés kb 2 napja. Én ma vettem észre az enyémen!


Mivel ez a térerő mellett van, azaz fent ugyan abban a sávban, nemhiszem, hogy ezt jelentené! És nem baloldalt van, ahol az egyes alkalmazások üzennek! Hanem jobb oldalt (Android készülékről van szó Xiaomi Redmi 9T))

2022. jan. 18. 11:02
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Most telepítik a pegazust, vagy a kínai kommunista párt megfigyelő alkalmazását..


Képernyő kép tud segíteni ha hiszed ha nem...


De tőlem izmozhatsz még rajta egy darabig...

2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Végigböngésztem a lehetséges szimbólumokat de bekarikázott R betűt nem találtam köztük.


Screenshotot kérünk

2022. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
100%

Registered trademark symbol


Kb ilyen hivatalos márkajelzés

2022. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!