Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik van jobb árérték...

Melyik van jobb árérték arányban IPhone 11 vagy IPhone 13?

Figyelt kérdés

Nos telefon még pedig IPhone telefon vásárlása előtt állok és jelenleg az IPhone 11. Pontosabban ez a modell: [link]


Bár mondjuk a plusz 20 ezer forintot sokkalom a 128gb-re szóval lehet, hogy a 64gb-set veszem. Főleg, hogy szeretnék spórolni azért valamennyi pénzt. De elvileg a 128gb tarhely kell egy telefonba. Nekem meg főleg. Mivel igaz annyira nem használom sokat ezt a Xiaomi telefont ami van. Mégis a 64gb már volt mikor betelt. És torolnom kellett pár dolgot ami bár nem volt annyira fontos de akkor. És az IPhone 13 már eleve 128gb hellyel indít. A lényeg viszont az, hogy jövő hónapban is csak körülbelül +30-40 ezer forintot tudnék rá szánni telefonra, de azt is inkább úgy, hogy eléggé necces legyen az anyagi helyzetem. Egyrészt meg kell élni másrészt egy Radeon RX 6900 XT videokártyára és Ipad Pro 11 2021-re is gyűjtök. Ideje leváltani az Air 2 tablettemet. Én inkább tabletett használok. Alapból jobban szeretem. És egyébként is vannak dolgaim amikre az sokkal nagyobb szolgálatot tesz. De telefon az más egyéb dolgokra jól jön. És a jelenlegi Xiaomi Redmi 8-as telommal nem vagyok elégedett pláne kamera terén. Illetve eléggé lassú. Néha a 720p-s videót is csak tekeri. És tavaszra szeretném megvenni az új ipadet és a vga-t is. Egyébként eleve szó nincs róla, hogy az IPhone 13-mat megveszem 290 ezer forintért. De 1 hete néztem meg kB legutóbb az árát és akkor még 308 ezer forintba került tehát 1 hét alatt több mint 13 ezer forintot esett az ára. Lehet, hogy nyáron már szép ha fog 200k-ba kerülni. Ilyesmit még sosem láttam IPhone telefonnál. A lényeg az, hogy hátha esne az jövő hónapba annyit, hogy körülbelül olyan 260-70k-ba már meglehessen venni. Nem értem egyébként ennyire kevés embernek tetszik. Mert oké én is sokkal jobban ragaszkodnék a Pro modellekhez a 120hz miatt. De azt már nem tudom megfizetni. És nem is akarok annyit kiadni telefonra. Én szerintem egy jó Ipad jobban megéri vagy egy Macbook. Az IPhone 11 az meg nem sokkal gyengébb telefon. Én ismeretségi körömben mostanában nagyon sokan megveszik újonnan is. Még a kicsit csoribb emberek is. És azt mondják annyiért olyan telefont kapsz ami az emberek 95%-nak elég és rengeteget lehet spórolni rajta. Aki meg nem IOS telot vesz az a Samsung galaxy A32 5g, a52s és A72 telokat szokta venni. Na meg a Huawei p40 litet is nagyon sokan szeretik.

Én Mind2 telefonról azt gondolom, hogy jó ár érték arányt képviselnek. Vagy talán tévedek?



2022. jan. 18. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy gondolom, addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Ha azonnal akarsz vásárolni, akkor nyilván azt vedd, amire pénzed van. Egyébként jobb a frissebb, mert később lesz elavult. Ha nem sürgős, én várnék, de nem csak egy hónapot, hogy necces legyen, hanem legalább 3-4-et. Maradjon tartalékod, ha bármi gond lenne.
2022. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Nagypapám mindig azt mondta, hogy azt kell megvenni, aminek a kétszeresére is van pénzed. Ő fűrészről meg szivattyúról beszélt, de szerintem erre is vonatkozik, osztom az egyes véleményét.
2022. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Azt vedd amelyikre pénzed van. De én is inkább várnék vele minthogy. Es megvennem a 13-mat. De ha +30-40 ezer forintod lesz akkor ott mar tudsz venni IPhone 12-öt igaz a 64gb tarhelyes 250k forint meg IPhone 13 minit ha szereted a kompakt méretű telokat akkor ajánlom. Mar annak is nagyon jo az uzemideje. Illetve az IPhone 12 mini is egy ajanlott darab a 11 helyett.

Bár a kérdésre vàlaszolva. Az IPhone 12 is egy nagyon jo telo. De nincs olyan jo áron mint a 11 es a 13. Mert azok mind a 2 best buy. De inkabb a 13-rol lehetne ezt igazan elmondani.

2022. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!