Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek valaki elfogja...

Szerintetek valaki elfogja dobni az Androidot ?

Figyelt kérdés
Azok a gyártók akik Androidos operációs rendszerrel dobják ki a telefonokat náluk szerintetek elképzelhető , hogy dobják az Androidot és inkább saját operációs rendszer fejlesztésbe kezdenek. Itt ugye a Kínai gyártók lehetnek érdekesek, hogy ne járjanak úgy , mint a Huawei

2022. jan. 21. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán értem a kérdésedet, de épp most vagyok Huavei lecserélésén. De nem azért mert rossz az egész, hanem azért, mert van az enyémnek egy rendszeresen előjövő hibája, de lehet, hogy ez csak az én készülékem baja. Amúgy negyon szeretem..
2022. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Leegyszerűsítve a kérdés az az lenne, hogy , hogy elképzelhető e az , hogy egy egy gyártó mondjuk a Xiaomi vagy a Samsung saját okostelefon operációs rendszert fejleszt és teljesen elfogja hagyni az Androidot
2022. jan. 21. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kompatibilis kellene hogy legyen gondolom az Androiddal, akkor meg minek.
2022. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolják, vagy Te is gondolod, tegyék, de bukni fognak.

Nagyon sok cégnek vannak okos , műszerei,eszközei, amelyekhez lehet aplikációt letölteni..

Vagy például: banki utaláshoz, menetrendekhez, QR kódos fizetéshez, okos tévéhez, meg még nem mondom még mihez.

Ki fogja megcsinálni fentiekhez a szükséges aplikációt? Mert az új szoftver kitalálója nem tudja!!

Mert mit is írnak: aplikációnk letölthető: IOS, ANDROID.

Erre válaszolj, ha elgondolkoztál.

2022. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges ezt az Android vs Iphone dolgot elkezdeni ,mert nem erre vonatkozott a kérdés
2022. jan. 21. 17:50
 6/12 Szirty ***** válasza:
100%

"saját okostelefon operációs rendszert fejleszt és teljesen elfogja hagyni az Androidot"


Ha újat akar fejleszteni és most kezdi, akkor évtizedes hátrányban lesz. De 20-30 év múlva lehagyhatja ha van annyi gempája

2022. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a Microsoft is megbukott, pedig csak 5 év hátrányban volt, amikor 2012-ben belépett az okostelefon-piacra. A Huawei operációs rendszere is Android alapú, nem kell külön Huaweire is fejleszteni. Többen is próbálkoztak ezzel azóta, volt pl. Samsung Bada, Firefox OS, Blackberry...
2022. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vortrex ***** válasza:
100%
A gyártók nem szoktak csak úgy eldobni egy ingyenes nyílt forráskódú világszinten elterjed operációs rendszert. Már azzal, hogy a rendszert nem nekik kell fejleszteni, hanem a Googlenek, önmagában mocsoknagy költségeitől mentesíti őket. Többek között ezért van az, hogy az androidot helyettesítő rendszerek rendre megbuknak.
2022. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem felesleges ezt az Android vs Iphone dolgot elkezdeni ,mert nem erre vonatkozott a kérdés"

Te félreértetted a választ!

Ez arról szólt, hogy a ma Androidra írt (és IPhonera, mert ez a kettő"fut") aplikációk, kapcsolódó programok használhatatlanok lennének egy új operációs rendszerrel.

Csak ahol én dolgozom és forgalmunk eszközöket legalább 30 félét csak az eszköz gyártójának honlapjáról lehet letölteni ezen két op. rendszerhez.

Ha más az op.rendszer, akkor használhatatlan az eszköz!

Na így csináljanak másikat, helyből bukás...

És nem az Android vs. Iphioneról szólt a válaszom.

2022. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmire gondolsz...:

[link]

2022. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!