Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elszeretném rejteni a telefons...

XxFakeboosxX kérdése:

Elszeretném rejteni a telefonszámom Iphonon, hogy lehet ?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogyha felhívok valakit akkor az jelenjen meg, hogy ismeretlen szám, mert egy óriási prank lenne. Iphonon, hogy tudom úgymond eltűntetni a számomat hogy csak az legyen, hogy nincs hívás azonosító ?

2022. jan. 22. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Beállítások —> Telefon —> Hívószámkijelzés —> kikapcsolod
2022. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#31#06stb
2022. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert egy óriási prank lenne"


Csak az embereknek herótja van a rejtett számmal hívókból, így vagy fel se veszik vagy eleve le van tiltva ezek fogadása és ki sem csörög. Szóval a végén lehet te esel majd pofára.

2022. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
már 20 éve is cringe volt a telefonos prank.
2022. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért esne pofára. Ha valaki nem akarja hogy hívogassák, akkor letiltja az ismeretlen számokat, akinek meg nincs letiltva, az tulajdonképpen beleegyezik, hogy bárki bármikor felhívhatja. Amúgy el sem tudod képzelni, hogy hányan veszik fel, főleg idősebbek bármilyen vad idegennel kibeszélik a családi problémáikat. Addig jó, amíg ezt velem beszélik meg késő este és nem valami unokázós csalóval. Én szoktam trollkodni, de azért minden idősnek megemlítem, hogy nagyon vigyázzon ezekkel máskor, hogy kinek veszi fel, mert én is mondhatnék bármit. Nem csoda, hogy a többségüktől sajnos igen egyszerű lenne százezreket is elkéri szó nélkül. Mindegy, elkanyarodtam...
2022. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!