Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova érdemes elvinni szervízbe...

Hova érdemes elvinni szervízbe a telefonomat? Van értelme kicserélni az akkut/megcsináltatni vagy inkább újat vegyek?

Figyelt kérdés
Iphone 7 telefonom van, az akku állapotánál azt írja,hpgy szervíz. Gondolom akkut kell benne cserélni (2éves) ,mert nagyon gyorsan merül csökkentett üzemmód mellett. Telekomos vagyok, ott is vállalnak ilyen jellegű feladatot?vagy menjek el egy telefonos boltba? Esetleg iphone szervíz?

2019. jún. 7. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Első találat szerint 12 ezerért megcsinálják, ha ennyit nem ér meg akkor vegyél újat. Akármelyik telefonos boltban megcsinálják(hogy a telekom foglalkozik-e javítással is arról fogalmam sincs).
2019. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a javítás árára gobdoltam,hogy megéri-e,hanem hogy érdemes-e kicserélni,nem fog -e ez előfordulni a csere után 2hónappal,mert régebben jártam már így ott 2-3akksi ment el.
2019. jún. 7. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy a telefonnal és használod gyakran, akkor megéri!
2019. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden akkun romlik az állapota, normálisan kell tölteni, és akkor sokáig ki fogja bírni!
2019. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!