Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire váltanátok Huawei Mate...

Mire váltanátok Huawei Mate 20 Lite után?

Figyelt kérdés
Kb. 2019 óta nyüvöm, előtte Huawei P9 Lite-om volt. Kb. 100.000(+/- 20K) belefér.

2022. jan. 23. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább akkor nézném meg a kínálatot amikor a telefont venni akarod.


Huawei -t nem erőltetném már. No GMS.


Samsungnak jön hamarosan az A53 most ugye A52/A52 5G/A52s 5G van a piacon. Ezek 120-125-130 áron kelletik magukat.

Jön az A13/23/33 is


Redmi 11 mindenféle verziói is érkeznek hamarosan.


Most Samsung A52 és variációt javasolnám. Akkor mást.

Ja és a keret felső határánál keresgélnék mindig.

2022. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Az iPhone biztonságos. Ajánlóm neked az iPhone 13 Pro Max 1Tb☝️
2022. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11, anonim: Facebookon vannak Huawei-es, meg Honoros - utóbbi a Huawei márka albrand-je - szakcsoportok, ezekben mindenki azt állítja, hogy hozzáértő szakember -gondolom némi anyagi ellentételezés ellenében - minden különösebb gond nélkül simán rá tudja tenni az új Huawei készülékekre is az GMS-t, márpedig ha ez így van (és ezt nem egy fél telefon áráért teszi munkadíj címén), akkor az, hogy nincs rajta GMS, innentől máris nem tekinthető megdönthetetlen, helytálló, jogos érvnek. (Ténylegesen nem néztem utána a hús-vér valóságban, de a virtuális térben, a Facebookon a megfelelő Huawei szakcsoportokban egybehangzóan ez a vélemény szerepel.)
2022. jan. 24. 11:52
 14/15 A kérdező kommentje:

Ugyan még sose loptak el tőlem telefont, sőt el sem veszítettem még soha telefont (például párommal ellentétben), balesetem se volt sose mobillal (egy másik ismerősöm már a 3. mobilját ejti véletlenül a wc-be - mondjuk ő idős,beteg, erősen demens személy) de engem valahogy, valamiért mégis lesokkolna az a tudat, hogy félmilliós, meg még annál is drágább telefonom van, és bár mióta ilyen őrületesen tombol a koronavírus, nem nagyon járok sehova, azért ilyen őrült drága telefon nyomasztana.


Szóval valami olyasmit keresnék, ami nem kerül csilliárdokba, de azért nem is gagyi, és méltó utódja lehetne egy Huawei Mate 20 Lite-nak. (Szüleimnek például Huawei P30 Lite-ja van, de valahogy arra nem szívesen váltanék - szerintem az nem lenne már korszerű.)

2022. jan. 24. 12:21
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 Igen fel lehet mókolni, de ez nem hivatalos. Igen nagy valószínűséggel menni fog, de minden frissítés meg fogja ölni.

Ha valami nem működik akkor minden support fel fogja tenni a kezét.

Senki nem fog vele foglalkozni. Banki és fizetős appokra gondolok itt első sorban. Sok banknak van már megoldása Huawei app bolt ban de messze nincs mindegyiknek.

99% ban működni fog. Mibe futsz bele ami neked fontos azt nem tudni.

Én ezzel pénzért se fogok kínlódni egy haveromnak se.


Honor papíron másik cég. Nyilván mindenki tudja hogy nem.

Meddig engedik őket vagy hogyan nem tudni. Jelenleg a Honorokon az újakon van GMS gyárilag. Meddig nem tudni, de amit elkezdte forgalmazni így azon már marad. Ha felteszed a honor ra a Huawei új felületét azzal a GMS -t is bukod. Ezekkel érdemes tisztában lenni.

Bár az új Honorok ár érték arányával sajnos nem jó helyen lövöldözik.


GMS megoldható, meg ki is kerülhető ha nincs rá szükséged.

Jelentősen egyszerűbb egy GMS -s telefon.


120 nem fél millió, de senki nem örül ha eltűnik a telefonja mindegy milyen okból. Elkerülni nem lehet.

Ha valami öreg típust veszel azzal sebességgel fogsz kínlódni. 100 - 150k között elég sok telefon van. Azok hw erőben sokáig elegendőek lesznek.

Ha most veszel újat de olcsót az meg HW ben lehet lassú.

Említettem a Samsung Galaxy A13 -at ha kijön az egész jó lesz de az ára kérdéses. Nyitó ára nyilván magasabb lesz mint 2 hónappal utána. A52/53 minden szempontból jó.

2022. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!