Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiktokkozás közben forró a...

Tiktokkozás közben forró a telefonom háta…?! (Többi lent..)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mikor használom a TikTok appot akkor nagyon forrosodik a telefonom háta a kamera alatt… de csak ezen az appot mikor nézegetek videókat.. más appon nem forrósodik..

iPhone 12 pro max


2022. jan. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Van egy szemét a telefonod tárhelyében: tiktok. Ki kell törölni és felnőni!


Nekem Xs-en nem volt ilyen problémám.

2022. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
így jelzi, hogy nem akarja
2022. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A hibát egy kínai spyware okozza. Az a neve, hogy tiktok. A megoldás nagyon egyszerű: törölni kell és kész.
2022. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

De sok tiktokellenes van itt :D Fogadok ti is pörgetitek kakkantás közben, csak nincs pofátok bevallani!


Nekem is volt ilyen egyszer iPhoneonon hogy beakadt neki valami és emiatt pörgette a procit és fűtötte a szobát.

- Lépj ki az appból, töröld ki a futó appok közül és indítsd újra.

- Ha még mindig csinálja, akkor csinálj kényszerített újraindítást* az iPhoneonon (miután kilőtted a futó appok közül)

- Ha még mindig nem jó, akkor töröld le az appot és töltsd le újra az App Storeból.

(a fentiek egyébként minden nem megfelelően működő appra vonatkoznak)



* Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.

2022. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

“De sok tiktokellenes van itt :D Fogadok ti is pörgetitek kakkantás közben, csak nincs pofátok bevallani!”

A TikTok proliknak való! Én is használtam, töröltem már rég!

2022. jan. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Na pont te pofázol sajtkirály? Te a trollok legtrógerebbike osztod itt az eszet erkölcsről? :DDDD
2022. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
A prolik pontosan így beszélnek. Egy tipikus példa vagy erre 6-os.😄
2022. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
65%
Törölni kell a getzibe! Probléma megoldva!
2022. jan. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!