Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alacsony töltöttségi mód...

Az alacsony töltöttségi mód ér így valamit?

Figyelt kérdés

Szokasaim szerint én telefon vásárlás majd beaktiválás után egyből kikapcsolom az osszes helymeghatarozast és hatterfrissitest.

Az alacsony töltöttségi mód csinál ezen kivűl egyáltalán valamit?

Én így eleve “alacsony töltöttségi” modban használom akkor így a mobilomat , csak annyi a változás hogy nem sárga az akku ikon?

Korabban soha nem használtam mert nem láttam ertelmet.

Van ennek egyáltalán ?

iPhone 12 mini



2022. jan. 26. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.Lassabban merül a telefon :)
2022. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Tudatos használattal tudod elérni, hogy lassan merüljön a telefonod. A telefon akkor merül gyorsan, ha használod. Képernyőidő, fényerő, mobilnet/Wifi be/kikapcsolás, stb. Szóval hiába kapcsolod be az alacsony töltöttségi módot, ha mellette játszol a telefonon, ez esetben kb. semmit sem ér.


Olyan ez mint mikor nyáron valaki azt mondja, nem kapcsolja be sose a klímát, mert többet eszik az autó. 2 dl-t 100 km-en, valóban megéri megrohadni az autóban 2 dl üzemanyagért.

2022. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

iPhone -on igen. Lassabban merül a telefonod.

Egy nap nyerhetsz fél - 1 óra extra képernyőidőt.

2022. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!