Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 még megéri az árát...

IPhone 11 még megéri az árát újonnan?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább úgy kérdezném, hogy IPhone szempontból mennyire számít ez a telefon best buy-nak. A maga IPS kifejzojevel. Mert most a legjobb ár-érték arányú IPhonenak az IPhone 13 számít. Csak az ugye drágább. Elvileg a minőségehez képest a legolcsobb IPhone az IPhone 6S óta. Persze a 8 sem volt drága. De ott az X volt a favorite. Bár itt is a 120hz hiánya az szánalmas szerintem. Főleg annak aki ugye játszik is valamivel. No meg a 11 az mennyivel lassabb pl egy IPhone 13 Pro-hoz képest. Legalább azt a 60 kepkockát tudja hozni a játékokban? Csak írom, hogy nem csak kifejezetten a játék a cél. Sőt ritkán játszok telefonon. De amikor játszok telefonon akkor elvárom, hogy pl a Fortnite is zokkeno mentesen fusson magason. Gondolkodtam azon is, hogy veszek egy Xiaomi Mi 10 Litet. Használtan egy jó ismerősömtől 70-be amit nem nagyon használt. De egyrészt IPhone fan vagyok. Másrészt nem bízom a Xiaomiban. Mert a Xiaomi Redmi Note 5 telom amit 2018-ban vettem. IPhone 4S után akartam androidra váltani. De nagyot csalódtam a telefon lassú volt. Jelenleg IPhone 8-am van.

2022. jan. 27. 00:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem sem a Xiaomi Mi 10 lite nem képes magason 120+ fps-ben vinni a játékokat. Főleg ha VR-ral játszom. A snapdragon 765G szerintem nem egy erő gép. Xiaomi 10T és az Oppo Find X 3 sem sokkal jobbak. Szerintem a IPhone 13 Pro gatyába rázza a Samsung galaxy s21 ultrat is és a s22 ultra sorsa is ez lesz. Csak mert a legeslegerosebb androidos telo tudtommal az s21 ultra
2022. jan. 27. 00:58
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj a kijelzőjével. Nekem is az van
2022. jan. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen megéri teljesen jó lesz neked.
2022. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fortnite pl problémás mert a forgalmazója ingyé szeretné használni az alma infrastruktúrát, hogy hogy ha jól tudom jelenleg hivatalosan nem elérhető a telefonra, bár azt hiszem meg lehet oldani.


Interneten nézd meg mennyire futtatja jól a telefon.

Maga a telefon jó. BestBye?


IPS kijelző nem gáz, nem is full HD de 720p nál nagyobb a felbontása. ez játékokban előny kicsit.

Azt hogy a kijelző nem tud 120Hz- et ne hiányold. Minimális előnye van a hétköznapokban. Telefonos játszadozásban nem tudom mennyire van értelme ilyen kis kijelzőn a 120hz -nek.


Olyan hogy legerősebb Androidos telefon nincs. Teszteket nézegethetsz hogy melyik mellyi pontot nyom ki magából, de egyrészt a való életben nem biztos hogy ugyan az lesz. Másrészt ha nem fér a keretbe a felső kategória csúcsa akkor azt kell megkeresned ami a pénzedből legjobban kijön.


Hamarosan jönnek az új Samsung telefonok, az lejebb nyomja az előző szériák árát. Egyébként egy jobb középkategóriás telefon már nem annyira kompromisszumos mint régen volt.


Mit tud az A13 Bionic?


Most vettem iPad 9 -et a páromnak otthonra A13 -al, nem játszunk rajta.

Gyors.

2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!