Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A32 5G jó telefon?

Samsung Galaxy A32 5G jó telefon?

Figyelt kérdés

Igazából kétségem nem fér ehhez mivel Galaxy J4+ telorol váltanék ami ahhoz képest, hogy egy 2018-as középkategoriás telefon. Egyrészt nálam volt már Samsung Galaxy S6 Edge is. Ami tudtommal az alap S6-nál is jobb . Vagy az inkább az edge+. Lenyeg, hogy szerintem azt is veri .És legtöbb dologban szerintem veri kiveve ugye a felbontás és talán a kamera de a J6+, J8 a kamerát kijavítja.

Szoval ugy gondolom ha az nem gondolkodik nagyon amikor netezek illetve a játékokat jol viszi. Szerintem ez sem fog. Legalábbis gondolom jol optimanizált. Mert pl a Xiaomi Redmi 8 az nem annyira. Pedig abbol is a Redmi 6 jo volt.


A masik nagy kérdés az, hogy a TFT kijelzo mennyi hátrányt fog mutatni egy IPS vagy OLED-hez képest. Mert lattam már Androidos és Iphones IPS és OLED kijelzot is egymas ellen. Szerintem kevesbe eszreveheto a kulonbseg . Kicsit elenkebbek a szonek az oled-nél az Iphone 12 OLED kijelzoje viszont nagyon szep lett. Láttam Tech2 videojat a A32 vs A32 5G tesztet. Es igy videon nezve annal sem tunt annyival jobbnak az oled. Mivel elobbi tudtommal az. Szinte nem vettem eszre kulonbseget megint csak a szinek. Azonban mi a helyzet eloben? Van valakinek ilyen vagy esetleg mas TFT kijelzos teloja?



2022. jan. 28. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

A kijélzője valami katasztrófa, 10 év visszafelé kb.


Semmi pénzért nem kéne az A32 5G.

2022. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kijelzője*
2022. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

100 ezer forintos telefonban egy 720p kijelző az azért tényleg elég ciki.

Ha fele ennyibe kerülne még talán...

2022. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános használatra megfelel, de van jobb telefon ennyiért.
2022. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát kicsit faramucira sikerült az A22 és A32 széria.

Ettől még jó telefonok. És nem is az a lényeg hogy IPS vagy Amoled.

Hanem az hogy 720p, de attól használható.


A52s jelentősen jobb de nem sokkal drágább.


Hamarosan jön az A13/A23/A33/A53


Még az A13 is elég ígéretesnek tűnik. Szóval ne kapkodj szerintem.

Vagy beeshet az A52s ára.

2022. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masikat vegyel.
2022. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem használtan egy Samsung Galaxy A32 5G-t. Telefonban nem szeretek drágát, mert amilyen két balkezes vagyok elejtem. Olcsó is legyen, de jó is, azt hiszem megtaláltam. 45000-ért sikerült beszerezni használtan kereskedőtől garanciával.


Akinek elsősorban tartalom fogyasztásra kell (böngészés, közösségi média, YouTube, streaming, zenelejátszó), nekik bőven megfelel. Elég gyorsan mennek ezek rajta. Alap játékokra is jó, GTA San Andreas akadás nélkül működik vele.

Ami erős pozitívum, hogy 5000 miliamperes az akkumulátora, ezért elég jó az üzemidő. Negatívumként említik sokan a kijelzőt, szerintem nem olyan gáz ez sem, teljesen jól olvasható, videóknak is szép a képe.

Ami miatt ezt választottam, az 5G képesség. Korlátlan mobilinternet mellé kell, és sokat használom. Ma már elég sok helyen van 5G, most már érdemes beruházni ilyen telefonba. Két évvel ezelőtt még nem annyira érte volna meg.

Hűségidőt nem kötnék készülékért, a hitel gondolatától is irtozom. Tönkre megy és még fizethetem. Inkább egy használt telefon, ami az enyém.

jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!