Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes várni a...

Szerintetek érdemes várni a Galaxy S22 szériára vagy az S21-et megvegyem?

Figyelt kérdés

Igazából nekem az akksi a lényeg. S20 szériáról csak rosszakat hallottam az azért sem jött szóba. Ezzel nekem csak az a fura, hogy állítólag az s21 meg az s20 ugyanaz, csak az utóbbit többet fikázták. Most hol itt az igazság?:D

Kezd bedögleni az előző s szériás telóm, 4 évet használtam, csakis hosszú távra szeretnék telefont venni. S22-nél jót hallani a hírekből mindenről, kivéve a pici akksit. Köszi!:)



2022. jan. 29. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az élet hatakmas problémái...


Ne aggódj, mindegyiken ugyanazok a fszkalapok fognak hívni és mindkettőt ugyanúgy fogod bsztatni a nap 24 órájában.

2022. jan. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 grafno ***** válasza:
Nekem az s21ultra bir 2 napot is. Vettem melle egy xiaomi pad 5t a nagyobb kijelzo miatt a yt,codmobile meg bongeszes azon megy inkább délután. Elotte az s10+t naponta 2x kellett tolteni mert egész nap azt nyomkodtam. Most merul 30÷t egy nap. A tablet jobban a gyurest. De mivel s21arban jön az s22 így érdemes lehet varni. Van meg egy s20fe itthon az is jól bírja. Nem ér 2,5x annyit az ultra sztem. De azzal kilehet pár evig huzni.
2022. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"csakis hosszú távra szeretnék telefont venni."

Erre az esetre ajánlóm iPhone 13 Pro Max 1Tb😉👍

2022. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kezd bedögleni az előző s szériás telóm, 4 évet használtam, csakis hosszú távra szeretnék telefont venni."


Szerintem erre a célra nem való az okostelefon, bármennyire is praktikus. Hiszem mindig lesznek újabb, és újabb funkciói, szemben a butatelefonnal amit már évtizedek óta ugyanarra használunk.

2022. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 jobban tennéd ha nem kommentelnél mindenhova


#2. Köszi.


#3. Köszi.


#4. De igazából ez a "mindig lesznek újabb funkciók dolog" csak részben igaz. S9+om van, de a samsungnál kb semmi fejlődés nincs azóta. S21 kamerája ugyanolyan mimt az s10 telefoné stb stb. Egyedul a processzor jobb, az akksi nagyobb + van fordított vezetéknélüli töltés. Mostani telóm tartanám meg de nem eri meg 70.000ért a javítása. Igen lehet nincs értelme sok évig megtartani, de nálam nagyon jó állapotban maradnak meg, előző telóm 3 évig ez 4ig, de eddig bírta. Korábban évente/félévente vettem újat, mert hülye voltam, egy telefon meg nem ér nekem már százezereket mint annó, csak ha hosszútávra veszem.

2022. jan. 29. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, majd azt eldöntöm egyedül. Nagyfiú vagyok már.
2022. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, az ilyen csúcskategóriás mobilokat nem kell évente cserélni, felesleges. Főleg az utóbbi 4-5 évben, már nincsenek hatalmas nagy újítások, mert mindent is tudnak már most is a mobilok. Szóval ha most kell teló, teljesen felesleges várnod, mert az S21 minimum 4 évig kiszolgál. Nekem Note 9-esem van, ami lassan 4 éves modell lesz, és még abszolút a maximumot nyújtja, annak ellenére, hogy nem kaptam 11es Androidot. Max annyi érv lehet a várakozás mellett, hogy olcsóbb lesz az S21, ha kijön az S22.
2022. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!