Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone 13 vagy 13 pro?

Apple iphone 13 vagy 13 pro?

Figyelt kérdés

Miben erezheto a kulonbseg a ketto kozott?

Megeri az arkulonbseg???



2022. jan. 29. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Már megtetted a fél utat az 50 feletti IQ irányába azzal, hogy iPhone-ban gondolkodsz🙂👍
2022. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a megjegyzesedet…

Veled is sokra mentem

Nem ez volt a kerdes kedves

2022. jan. 29. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Beírod a keresőben,hogy apple telefonok összehasonlítása és megnézed :)
2022. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Gyakorlatilag csak a 120hz, minden más különbség elenyésző.
2022. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiben többet nyújt a Pro:

-adaptív 120 Hz képfrissítés

-plusz 1 telefotó kamera

-nagyobb kameraszenzor (főként éjszakai fotózásnál jön jól)

-minimálisan jobb üzemidő (az adaptív képfrissítés miatt)

-6 GB RAM (4 helyett)

-plusz 1 grafikus mag

2022. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Igazából semmi lényegesben, ezek a Pro (vagy ki hogyan hívja) kiadások szinte minden gyártónál azért jönnek ki, mert ha nem azt veszed, akkor benned lesz egy olyan rossz érzés, hogy "bakker, elköltöttem sok százezret egy flagship telefonra, és a rosszabb verziót vettem", emiatt meg sokan megveszik.

A 120 Hz lenne az egyetlen "értelmes" különbség. Azért tettem idézőjelbe, mert én másfél év használat után most vettem észre véletlenül a laptopom beállításainál, hogy a kijelzője nem 60 Hz-es mint a külső monitorjaim, hanem 120-as. Ha nem találom meg ezt az infót véletlenül, akkor örökre abban a hitben maradtam volna, hogy ez is csak 60-as. Semmi szabad szemmel is érzékelhető különbség nincs a két képfrissítési frekvenciában.

2022. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Es ez a lidar szkenner mit tud a 13 proban amit a sima 13ban nincsen?


Igazabol amit en nezek az a kamera es az akkumulator


Igyis jo telefonok mar ez a 120hz engem nem fog meg


Mindenkepp 4-5evre vennem

A mostani telefonom egy 7es ami mar 4eves mult

Tokjo meg minden egyedul az aksija szar, es keves a tarhelye

2022. jan. 30. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Ja hát az összes Apple telefon gyengepontja a tárhely és az aksi. A tárhelyet mondjuk át lehet hidalni egy felhő előfizetéssel. Főleg amilyen áron adja a nagyobb tárhelyet az Apple... na abból több évnyi 100-200 gigás előfizetés jön ki a legtöbb szolgáltatónál.
2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

8-as... "Ja hát az összes Apple telefon gyengepontja a tárhely és az aksi"

A 13-as széria alapból 128 GB tárhellyel indít, amit nem mondanék rossznak.

Az akksiról pedig annyit, hogy a 13 Pro az egyik legjobb üzemidejű flagship, a Pro Max pedig konkrétan a legjobb. Ezt pedig végtelen mennyiségű akkumulátorteszt alátámasztja.

Kérdező... Ha neked az akksi, a kamera és a hosszú táv a fontos, akkor egyértelműen a 13 Pro-t válaszd. Ezek mindegyikében jobb a Pro, mint a sima 13. (jobb képminőség, plusz 1 telefotó kamera, adaptív kijelző, 6 GB RAM)

2022. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

"Az akksiról pedig annyit, hogy a 13 Pro az egyik legjobb üzemidejű flagship, a Pro Max pedig konkrétan a legjobb. Ezt pedig végtelen mennyiségű akkumulátorteszt alátámasztja."


Erre annyit tudok mondani, hogy LOL. :D Én elhiszem hogy találhatsz róla olyan teszet, ami szerint rohadt jó az aksija, a valóságban én még csak kizárólag azt tapasztaltam, hogy hosszabb útra egy Apple tulaj jellemzően fél kilónyi powerbankkal indul.

Mondjuk az igaz, hogy ma az összes flagship aksija rossz teljesítményt nyújt, mert feleslegesen beléjükerőltették a 120 Hz-et, meg az 5G-t. Ezek meg zabálják az áramot.

2022. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!