Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen headsetet ajánlanál...

Milyen headsetet ajánlanál telefonozásra is és zenehallgatásra is, ami tartós és szinte párezer forint?

Figyelt kérdés
A telefonom nekiállt hívás közben a másik felet elárasztani a saját visszhangjával. Egy tisztítás és/vagy egy hátsó mikrofoncsere megoldja majd, de mivel most adta be a kulcsot szeretett Philips headsetem, egyébként is jó lenne beszerezni egyet. Munka közbeni zenehallgatásra és értelmes minőségű hangoskönyvezésre kell leginkább, miközben alkalmas kell legyen hívásfogadásra is, és nem ártana, ha elfogadható minőségű mikrofon lenne rajta. Port rendesen kap majd, ezért se szeretnék sokat költeni rá. Az előzőnek a kábele öregedett el teljesen, a portól még semmi baja nem volt, és évekről beszélünk meg egy hatezer forintos Philips SHE-akárhanyas semmiről, tök jó hanggal, eléggé satnya, de használható mikrofonnal. Nektek mi válik be ilyesmi követelményekkel?

2022. jan. 31. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Apple Airpods☝️
2022. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Earpods-t használok erre a célra, megbízható és jó hangzással rendelkezik, megfelelő minőségű mikrofonnal.
2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Earpods lenne a megfelelő választás :)
2022. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vezetékes kell?
2022. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ára miatt gondolom a vezetékes lesz a jobb, és hát szerintem képes vagyok átfűzni a pulcsin vagy pólón, ahogy eddig is. :)
2022. jan. 31. 12:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Még ez az earpods nem is olyan húzós 8-ért apple.hu-n. Erős a kábel? Fülhöz jól illeszkedik a cucc? Huawei p9lite tartozék koppincsát használtam, az meglepően jó minőséget produkált, majdnem a k240-em szigorával, tényleg csak egy fokkal hifisebben, és a mikrofon is kimagasló a többi párezer forintos izéhez képest. A fülemben viszont nem állt valami stabilan. Persze, tudom, terítsem át a kábelt fülcsin, ami kicsit hosszabb kábellel jó is lett volna, főleg ha nem a tarkómra került volna a mikrofon vele. :) Gondolom még az eredetinek a méretei is jobbak, de azért sose baj, ha valaki meg is erősíti. :)
2022. jan. 31. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:

"Erős a kábel?"

Elég erős nincs vele baj.

"Fülhöz jól illeszkedik a cucc?"

Ez eléggé egyedi kialakítású, mert se nem klasszikus Earbud, se nem IEM kialakítású. Számomra mondjuk ez az egyetlen kialakítás amit bírok hordani max 1-2 óráig(többit mondjuk 20 percig sem)de teljesen egyénfüggő.

Amúgy szerintem jól illeszkedik, de nem a legjobb az izoláció.


A mikrofon viszont korrekt.


DT 240 Pro-val használom párhuzamosan, ami szintén jobbak közé tartozik, nem mondanám hogy annyira rossz lenne az Earpods hangzása sőt, kellemes csalódás ennyi pénzért. Annyi a lényeg hogy eredetit vegyél, sok hamis darab terjed.

2022. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor én most bedobnék egy olyat, amiről szerintem itt kevesen hallottak: Moondrop Spaceship. IEM kialakítású, 20-25 euró környékén mozog, és hangminőségben simán felveszi a versenyt a Galaxy Buds-al vagy az Airpods-al, a klasszikus vezetékes Earpodsot pedig simán kenterbe veri. Arra figyelj, hogy kétféle kábellel kapható, neked a mikrofonos verzió kell.


Alternatívaként használtan a Samsung AKG EO-IG955-t tudnám ajánli. Igen, ez az a füles, amit a régebbi Samsung telókhoz dobáltak. Meglepően jó a hangminősége, és a mikrofon is bőven jó. Használtan pár ezer forintért kapható.

2022. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a jó kábeles olcsón.

Túl olcsó is.

Kínából jön sajnos mint a legtöbb 40-50k alatti füles

de magyar fejlesztés legalább:


[link]

2022. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!